تسهیلات ارزان قیمت بانک اقتصادنوین برای دارندگان پایانه‌های فروش

بانک اقتصادنوین پس از معرفی طرح «صبا 1» مختص خانوارها و فعالان اقتصادی، طرح «صبا 2» را به دارندگان پایانه‌های فروش (POS) این بانک معرفی کرد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در طرح «صبا» تسهیلات متنوعی در سه بسته متفاوت و براساس معدل موجودی مشتریان پیش‌بینی شده است. در بسته شماره 2 این طرح (صبا 2) دارندگان پایانه‌های فروش (POS) بانک اقتصادنوین می‌توانند برای تامین نیازهای ضروری تا سقف 200 میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه یا تا سقف 2 میلیارد ریال تسهیلات مرابحه با نرخ 15 درصد دریافت کنند.

 

در طرح «صبا 2»، براساس معدل موجودی سپرده‌های کوتاه‌مدت و قرض‌الحسنه جاری متصل به پایانه‌های فروش بانک اقتصادنوین در بازه‌های زمانی دو تا چهار ماه، امکان پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه تا 70 درصد معدل موجودی سپرده و تا سقف 200 میلیون ریال یا پرداخت تسهیلات مرابحه تا 140 درصد معدل موجودی سپرده و تا سقف 2 میلیارد ریال و با نرخ 15 درصد فراهم شده است که پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی بانک اقتصادنوین می‌توانند با توجه به نیاز خود، از یکی از این تسهیلات بهره مند شوند. در این طرح مدت زمان بازپرداخت تسهیلات به خواست متقاضی 12، 24 و 36 ماهه تعیین شده است.

 

همچنین کسبه و اصنافی که تمایل به استفاده از این تسهیلات دارند، اما تاکنون از پایانه‌های فروش بانک اقتصادنوین استفاده نکرده‌اند می‌توانند ضمن مراجعه به نزدیک‌ترین شعبه این بانک، همزمان با درخواست نصب پایانه فروش، تقاضای استفاده از تسهیلات این طرح را نیز به شعبه خود ارائه کنند.بنا براین گزارش  طرح «صبا 2»، پیش‌تر با شرایط متفاوتی معرفی شده بود که با توجه به بازخوردها و پیشنهادهای دریافتی از مشتریان و با در نظر گرفتن الزامات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با شرایط جدیدی معرفی شد.

  اهدای تندیس زرین محصول برتر نظام بانکی به بانک اقتصادنوین
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.