بازدید مدیران ارشد بانک رفاه کارگران از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو

یکشنبه 23 تیرماه 1398، اعضای هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک رفاه کارگران از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.

عصر بانک؛این بازدید با حضور فرشید فرخ‌نژاد عضو هیئت‌مدیره، ضیاءالدین حجاری مدیر امور فناوری اطلاعات، عباس سلیمیان مدیر امور پشتیبانی و تدارکات، احمدرضا مهدویانی رئیس خدمات نوین، حسین روح‌بخش معاون تدارکات، کوروش محمدی‌زاده مسؤول فنی پایانه‌ها و سیستم بانک رفاه کارگران و محمد مظاهری مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو، حمید همتی قائم‌مقام مدیرعامل، جمشید آزاده قائم‌مقام معاون فروش و امور مشتریان، کامران دارابی مدیر فروش سرویس، امید شاهرخی مدیر تولید سخت‌افزار و نیز جمعی از مدیران و سرپرستان شرکت توسن‌تکنو برگزار شد.

 

در ابتدای این بازدید محمد مظاهری مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو ضمن خیرمقدم به مهمانان کلیاتی را در خصوص فرآیند پیچیده راه‌اندازی این سایت تولید بیان کرد. در ادامه نیما خادم‌زاده کارشناس فروش و امور مشتریان این شرکت، فعالیت‌ها و راهکارهای بانکی و پرداخت تولیدشده توسط توسن‌تکنو را معرفی کرده و تجارب عملیاتی این شرکت را در پیاده‌سازی راهکارها برای بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت بزرگ و مطرح کشور مرور بیان کرد. مرور فعالیت‌ها و راهکارهای پیاده‌شده برای بانک رفاه کارگران توسط توسن‌تکنو و ارائه گزارش در خصوص پروژه جاری با این بانک بخش دیگری از این ارائه بود.

مدیران ارشد بانک رفاه کارگران سپس با ورود به بخش فنی و مهندسی توسن‌تکنو که به تازگی در این سایت تولید مستقر شده از نزدیک با محصولات در دست طراحی توسط همکاران بخش فنی و مهندسی توسن‌تکنو آشنا شدند. بازدید از بخش کنترل کیفیت قطعات پیش از تولید و آشنایی با روش‌های کنترل کیفیت و ارزیابی اجزاء و قطعات مورد استفاده در تولید کارتخوان‌های پرداخت و ماشین‌های دریافت و پرداخت وجه نقد بخش بعدی این برنامه بود.

در ادامه خط تولید کارتخوان Q80 و همچنین ماشین‌های دریافت و پرداخت بانکی توسن‌تکنو یعنی دستگاه‌های ATMR مورد بازدید قرار گرفت. راهکار جامع ماشین دریافت و پرداخت بانکی یا ATMR توسن‌تکنو در حال حاضر بیش از 90 درصد سهم بازار این محصول را در کل کشور در اختیار دارد. این محصول به صورت راهکاری جامع در بانک‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، مراکز تجاری و … نصب و راه‌اندازی شده و موجب افزایش بهره‌وری بانک‌ها از طریق کاهش هزینه‌های پول‌رسانی و پول‌گذاری شده است.

همچنین تشریح راهکار جدید و جامع ارائه‌شده این شرکت در حوزه پرداخت الکترونیک بهای سوخت روی پمپ برای مهمانان بخش دیگری از این بازدید بود. در این راهکار که طی یک همکاری مشترک بین توسن‎تکنو و شرکت ناب پرداز اکباتان ارائه شده است، امکان پرداخت الکترونیک بهای سوخت با استفاده از کارت‌های عضو شتاب روی پمپ به صورت مستقیم میسر شده است. ضمن این که این راهکار دارای تأییدیه‌های لازم امنیتی در حوزه‌ی پرداخت الکترونیک و همین‌طور گواهینامه‌های مد نظر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به لحاظ رعایت استانداردهای لازم در حوزه سوخت است. در ادامه این برنامه، انبار محصولات تولیدی این سایت مورد بازدید قرار گرفت.

این بازدید در حالی صورت گرفت که بانک رفاه کارگران و توسن‌تکنو طی شش ماه گذشته همکاری‌های مشترکی را در راستای پیاده‌سازی و عملیاتی‌نمودن راهکارهای نوین و فناورانه بانکی آغاز نموده‌اند. تحویل، نصب و راه‌اندازی قریب به 260 خودپرداز برای بانک رفاه کارگران طی شش ماه گذشته،‌ جدیدترین همکاری مشترک توسن‌تکنو با این بانک بزرگ کشور بوده است.

فیلمی کوتاه از حاشیه این بازدید تهیه شده که در ذیل قابل مشاهده است. 

https://www.aparat.com/v/k93pK

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.