بازدید مدیران ارشد گروه فن‌آوا از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو

چهارشنبه 12 تیرماه 1398، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد گروه فن‌آوا از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.

عصر بانک؛این بازدید با حضور علی نوری مدیرعامل گروه فن‌آوا، علی نوروزی مدیرعامل شرکت فن‌آوا کارت، حمیدرضا زندیه مدیرعامل شرکت فن‌آوا سیستم، محمود رستمی مدیرعامل شرکت شبکه‌گستر فن‌آوا، مهدی شوکت‌پور معاون عملیات شرکت شبکه‌گستر فن‌آوا، مهدی حسینی معاون توسعه کسب‌وکار، حبیب منشیان معاون فناوری اطلاعات، محمدرضا کاوه‌آهنگر معاون عملیات، امیرپاشا کاوه مدیر سوییچ، محمد رحمانی مدیر کارخانه شرکت فن‌آوا کارت و محمد مظاهری مدیرعامل، حمید همتی قائم‌مقام مدیرعامل، جمشید آزاده قائم‌مقام معاون فروش و امور مشتریان، امید شاهرخی مدیر تولید سخت‌افزار و نیز جمعی از مدیران و سرپرستان شرکت توسن‌تکنو برگزار شد.

 

در ابتدای این بازدید محمد مظاهری مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو ضمن خیرمقدم به مهمانان کلیاتی را در خصوص فرآیند پیچیده راه‌اندازی این سایت تولید بیان کرد. در ادامه غزاله‌سادات طباطبائی سرپرست فروش راهکارهای پرداخت این شرکت، فعالیت‌ها و راهکارهای بانکی و پرداخت تولیدشده توسط توسن‌تکنو را معرفی کرده و تجارب عملیاتی این شرکت را در پیاده‌سازی راهکارها برای بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت بزرگ و مطرح کشور مرور بیان کرد. مرور محصولات جدید توسن‌تکنو در حوزه پرداخت و نیز راهکار جدید توسن‌تکنو در خصوص پرداخت بهای سوخت روی پمپ بخش دیگر این ارائه بود.

احد عرب سرپرست تولید سخت‌افزار شرکت توسن‌تکنو در بخشی دیگر به بیان توضیحاتی در خصوص فرآیندهای تولید و کنترل کیفیت محصولات در این سایت پرداخت و ویژگی‌های کلیدی سایت تولید توسن‌تکنو را بیان نمود. وی همچنین فعالیت‌های جدید واحد فنی و مهندسی توسن‌تکنو را به حضار معرفی نمود.

مدیران ارشد گروه فن‌آوا سپس با ورود به بخش کنترل کیفیت قطعات پیش از تولید، از نزدیک با روش‌های کنترل کیفیت و ارزیابی اجزاء و قطعات مورد استفاده در تولید کارتخوان‌های پرداخت و ماشین‌های دریافت و پرداخت وجه نقد آشنا شدند. همچنین بازدید از بخش فنی و مهندسی توسن‌تکنو که به تازگی در این سایت تولید مستقر شده بخش دیگری از این بازدید بود.

در ادامه خط تولید کارتخوان Q80 و همچنین ماشین‌های دریافت و پرداخت بانکی توسن‌تکنو یعنی دستگاه‌های ATMR مورد بازدید قرار گرفت. راهکار جامع ماشین دریافت و پرداخت بانکی یا ATMR توسن‌تکنو در حال حاضر بیش از 90 درصد سهم بازار این محصول را در کل کشور در اختیار دارد. این محصول به صورت راهکاری جامع در بانک‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، مراکز تجاری و … نصب و راه‌اندازی شده و موجب افزایش بهره‌وری بانک‌ها از طریق کاهش هزینه‌های پول‌رسانی و پول‌گذاری شده است.

همچنین در بخش دیگری از این بازدید، غزاله‌سادات طباطبائی به تشریح راهکار جدید و جامع ارائه‌شده این شرکت در حوزه پرداخت الکترونیک بهای سوخت روی پمپ برای مهمانان پرداخت. در این راهکار که طی یک همکاری مشترک بین توسن‎تکنو و شرکت ناب پرداز اکباتان ارائه شده است، امکان پرداخت الکترونیک بهای سوخت با استفاده از کارت‌های عضو شتاب روی پمپ به صورت مستقیم میسر شده است. ضمن این که این راهکار دارای تأییدیه‌های لازم امنیتی در حوزه‌ی پرداخت الکترونیک و همین‌طور گواهینامه‌های مد نظر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به لحاظ رعایت استانداردهای لازم در حوزه سوخت است. در ادامه این برنامه، انبار محصولات تولیدی این سایت مورد بازدید قرار گرفت.

گروه فن‌آوا یکی از جامع‌ترین هلدینگ‌های ICT در کشور است و همکاری توسن‌تکنو با این گروه مشخصا با شرکت فن‌آوا کارت که یکی از شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های حوزه پرداخت الکترونیک در کشور است رقم خورده است.

فیلمی کوتاه از حاشیه این بازدید تهیه شده که در ذیل قابل مشاهده است. 

https://www.aparat.com/v/VRiyG

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.