تسهیل خدمات بانکی برای مشتریان حقوقی با نت بانک شرکتی

بانک سامان با هدف تسریع در انجام عملیات بانکی و ارائۀ خدمات تخصصی در حوزۀ مدیریت حساب­ها برای موسسات، شرکت­ها و اشخاص حقوقی، اقدام به طراحی و عرضه «نت بانک شرکتی» کرد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک سامان، نت بانک شرکتی سامان این امکان را برای تمامی مشتریان حقوقی فراهم می­کند که بدون مراجعه به شعبه، خدمات بانکی از جمله دستور انتقال وجه، مشاهده صورت حساب، مشاهده وضعیت دسته چک، مشاهده تسهیلات و سایر امور بانکی خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند.

 

همچنین نت بانک شرکتی بانک سامان با استفاده از ابزار شرکت یار، این امکان را فراهم کرده که  مشتریان حقوقی استفاده کننده از این سرویس، سطح دسترسی، شرایط ثبت و برداشت انتقال وجه منطبق با روزنامۀ رسمی شرکت  را برای  کاربران درون سازمانی خود نظیر امضا داران و کارکنان بخش مالی تنظیم کند.

 

علاوه بر این در نت بانک شرکتی، میزان و سقف برداشت  یا نقل و انتقال وجوه متناسب با نیاز مشتری و بر اساس بازه­های زمانی روزانه و ماهانه قابل تنظیم است.

 

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این محصول، می­توانند به تمامی شعب بانک سامان در سراسر کشور مراجعه  یا با مرکز سامان ارتباط به شماره 0216422  تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.