پرداخت وام بدون بهره تا سقف 5 میلیون تومان به هر نفر از سیل زدگان

اکبری گفت: آسیب دیدگان تحت حمایت کمیته امداد با ارائه معرفی نامه تا سقف 5 میلیون تومان وام بدون بهره دریافت می‌کنند.

عصر بانک؛مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد امام خمینی (ره) و بانک قرض الحسنه مهر ایران در جهت حمایت از سیل زدگان و توسعه کارآفرینی و اشتغال اظهار کرد: 20 میلیارد تومان وام قرض الحسنه به آسیب دیدگان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) پرداخت خواهد شد و آنها با ارائه معرفی نامه از کمیته امداد امام خمینی (ره) می‌توانند 5 میلیون تومان وام با کارمزد صفر درصد اخذ کنند.

 

وی افزود: یک‌میلیارد تومان کمک بلاعوض غیرنقدی از محل بودجه تبلیغات و کمک‌های کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت شد. پایگاه‌های کمک رسانی برپا شده است تا مواد غذایی از سوی کارکنان بانک میان مردم توزیع شود.

 

مدیر بانک قرض الحسنه مهر ایران از ارسال 12 کامیونت حامل مواد غذایی از سوی این بانک به مناطق سیل زده استان گلستان خبر داد و گفت: در استان لرستان، مازندران و ایلام نیز کمک‌های غیرنقدی و مایحتاج ضروری مورد نیاز مردم توزیع شده است.

 

وی بیان کرد: 112 هزار فقره وام قرض الحسنه اشتغالزایی، کارآفرینی و کارگشایی با ارزش بیش از 6 هزار و 700 میلیارد ریال به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد پرداخت شده که از این میزان 4 هزار و 340 میلیارد ریال تسهیلات تکلیفی و کارگشایی از محل منابع بانک قرض الحسنه مهر ایران ارائه شده است.

 

اکبری تأکید کرد: 33 هزار تسهیلات قرض الحسنه به اشتغالزایی زنان سرپرست خانوار، بانوان بد سرپرست و دختران خود سرپرست به ارزش 100 میلیارد تومان پرداخت شده است. در نهایت بانک قرض الحسنه مهر ایران به طور میانگین به یک میلیون و 500 هزار نفر، به ازای هر فرد 11 میلیون تومان تسهیلات با کارمزد صفر تا 4 درصد پرداخت کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.