کارت به کارت از مبدأ بانک توسعه صادرات در اپلیکیشن 724 ممکن شد

دارندگان کارت‌های بانک توسعه صادرات می‌توانند از طریق اپلیکیشن 724 به سایر کارت‌های عضو شتاب انتقال وجه انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، از این پس دارندگان کارت‌های بانک توسعه صادرات می‌توانند از طریق اپلیکیشن 724 به سایر کارت‌های عضو شتاب، کارت به کارت کنند.

در حال حاضر امکان کارت به کارت شتابی از مبدأ 25 بانک شامل ملی، ملت، کشاورزی، رفاه، تجارت، اقتصاد نوین، سامان، پارسیان، پاسارگاد، آینده، رسالت، سرمایه، پست بانک، شهر، انصار، دی، قوامین، خاورمیانه، حکمت ایرانیان، صنعت و معدن، ایران زمین، موسسه اعتباری ملل، موسسه اعتباری توسعه، موسسه اعتباری نور و بانک توسعه صادرات به تمامی کارت‌های شتاب از طریق این اپلیکیشن امکان پذیر است.

شایان ذکر است برای انجام عملیات کارت به کارت از طریق اپلیکیشن‌های پرداخت، لازم است تا رمز دوم کارت بانکی قبلا از دستگاه عابربانک دریافت شده باشد.

اپلیکیشن 724، بهترین اپلیکیشن موبایلی کشور از دیدگاه جشنواره وب و موبایل است که خدمات مختلف پرداخت الکترونیک مانند کارت به کارت شتابی، دریافت موجودی، خرید شارژ، پرداخت قبض و… را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. علاقه‌مندان برای دریافت یا بروزرسانی این اپلیکیشن می‌توانند به نشانی اینترنتی www.724.ir مراجعه نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.