امارات به مدیران استارت‌آپ‌های خارجی ویزای 5 ساله می‌دهد

امارات به مدیران یا موسسان استارت‌آپ‌های معتبر و خوش‌فکر در سراسر جهان ویزای پنج ساله می‌دهد. این ویزا به شرکای تجاری این استارت‌آپ‌ها و حداکثر به سه مدیراجرایی آنها نیز اعطا می‌شود.

عصر بانک؛به نقل از‌ ای‌تی‌چی، دولت امارات در سال‌های اخیر برنامه‌ریزی گسترده‌ای به منظور جذب نخبگان دنیای فناوری به این کشور انجام داده و قصد دارد موسسان و مدیران استارت‌آپ‌های موفق در جهان را به هر شکل ممکن به این کشور بکشاند.

 

بر اساس آمار منتشر شده توسط دولت امارات، تا به حال به مدیران 100 شرکت و استارت‌آپ برتر از کشورهای مختلف عربی ویزای طولانی مدت برای کار و سرمایه‌گذاری در این کشور اعطا شده است. اما قرار است این ایده در سطحی جهانی اجرا شود. از میان این استارت‌آپ‌ها تنها 19 مورد در امارات مستقر شده‌اند. اعطای بودجه و حمایت‌های مختلف نیز در دستور کار دولت این کشور قرار دارد. از سوی دیگر قرار است سیلیکون‌پارک دبی در نیمه اول سال 2019 در این شهر تاسیس شود. سیلیکون‌پارک اولین شهر هوشمند دبی است که دارای بخش‌های مسکونی، اداری و … است. این شهر هوشمند متشکل از 71 هزار متر مربع فضای اداری، 25 هزار متر مربع فضای تجاری، 46 هزار متر مربع فضای مسکونی، هتلی با 112 اتاق و 59 آپارتمان مبله است. قرار است 20 هزار نفر در این پارک مشغول به کار شوند و افتتاح آن در دو مرحله اتفاق بیفتد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.