اقدامات جدید بانک ملی ایران در کمک رسانی به مناطق سیل زده

بانک ملی ایران طی چند روز اخیر با بسیج کامل امکانات خود تلاش نموده است ،یاریگر هموطنان عزیز سیل زده در استانهای مختلف باشد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران ،با ادامه مشکلات جوی و وقوع سیل در سایر استانهای کشور علاوه بر استان های گلستان،مازندران و فارس ، کارکنان بانک‌ ملی ایران و شرکت های تابعه علی رغم تعطیلات با تشکیل کمیته های بحران اقدام به جمع آوری و ارسال اقلام‌ ضروری به هموطنان آسیب دیده نموده اند.

 
مدیرعامل بانک ملی ایران طی روزهای اخیر بطور مرتب با مسیولین استانهای آسیب دیده در ارتباط بوده و اختیارات کامل جهت هر گونه همراهی و کمک رسانی به ادارات امور تفویض شده است.
 
مدیر عامل بانک ملی ایران آمادگی کامل خود را برای اجرای مصوبات دولت و بانک مرکزی برای کمک به هموطنان سیل زده اعلام نموده است‌.
 
طی روزهای اخیر کمیته های خودجوش کارکنان بانک نیز در استان های مختلف تشکیل شده و تا کنون کارکنان بانک ملی ایران در استان های مختلف با ارسال چندین محموله غذایی و بهداشتی به مناطق سیل زده تلاش کرده اند در این حادثه غمبار در کنار هموطنان سیل زده باشند. 
 
تشکیل ستاد های مردمی با محوریت و راهبری بانک ملی ایران در برخی استان ها نظیر گلستان جهت اسکان و پذیرایی دو هزار نفر از مردم سیل زده استان و اسکان برخی از هموطنان در اماکن متعلق به بانک و منازل کارکنان از دیگر اقدامات صورت گرفته بوده است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.