افزایش ساعات کار جدید شعب پست بانک در ایام پایانی سال 1397

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره و رئیس ستاد نوروزی پست‌بانک‌ایران گفت: به‌منظور رفاه حال مشتریان و دسترسی آنان به خدمات متنوع بانکی در ایام پایانی سال جاری، ساعات کار شعب این بانک از 12 اسفندماه تا 28 اسفندماه ‌سال جاری تا ساعت 16 افزایش یافت.

عصر بانک؛به گزارش روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: وی با تأکید بر آمادگی تمامی کارکنان بانک به ویژه شعب و باجه‌های بانکی برای حضور مؤثر جهت خدمت‌رسانی به هموطنان در ایام پایانی سال و نوروز تصریح کرد: شعب این بانک درسطح کشور در اسفندماه سال‌جاری از دوازدهم لغایت بیست و هفتم طی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقیقه لغایت 16و روزهای پنجشنبه نیز از ساعت 7 و 30دقیقه لغایت 15 آماده خدمت‌رسانی به هموطنان می‌باشند. البته باجه‌های بانکی نیز طی این ایام از ساعت 8 لغایت 14و 30دقیقه و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 لغایت 13 و 30دقیقه آماده خدمت‌رسانی هستند.

 

صباغی افزود: ساعات کار شعب این بانک در روز بیست‌و‌هشتم اسفندماه در تمامی شعب سطح کشور از ساعت 7و30 دقیقه لغایت 14 و 30 دقیقه و روز بیست و نهم اسفندماه نیز شعب منتخب این بانک از ساعت 9 لغایت 12 و 30دقیقه آماده خدمت‌رسانی به هموطنان می باشد. البته باجه‌های بانکی در روز بیست‌و‌هشتم اسفندماه از ساعت 8 لغایت 13 آماده خدمت‌رسانی هستند و بیست‌و‌نهم اسفندماه تعطیل می‌باشند.

وی اظهارداشت: در تعطیلات نوروزی سال 1397 شعب منتخب این بانک سوم و چهارم فروردین‌ماه از ساعت 9 الی 12 آماده ارائه خدمت به هموطنان هستند و باجه‌های بانکی نیز طی این روزها تعطیل می‌باشند.

 

رئیس ستاد نوروزی پست‌بانک‌ایران عنوان کرد: برای رفع مشکلات احتمالی شعب و دستگا‌هِ‌های خودپرداز(ATM) گروه امداد (HELP DESK) بانک نیز در این ایام فعال بوده و ازطریق تلفنبانک 84284 برای مشتریان ساکن در استان‌های تهران و البرز و همچنین با شماره 84284(021) برای مشتریان ساکن در سایر استان‌های کشور آماده پاسخگوئی می‌باشند.

وی درپایان گفت: لیست شعب‌ کشیک پست‌بانک‌ایران به همراه مشخصات کامل آن به زودی در وب‌سایت این بانک اطلاع رسانی می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.