بازدید مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک ملی از شرکت داده ورزی سداد

صبح روز شنبه یازدهم اسفند ماه محمد رضا حسین زاده مدیرعامل و مسعود خاتونی عضو هیئت مدیره و معاون فناوری اطلاعات به همراه جمعی از مدیران ارشد بانک ملی ایران با حضور در شرکت سداد از آخرین وضعیت پروژه ها و بخش های مختلف این شرکت مطلع شدند.

عصر بانک؛مدیرعامل بانک ملی ایران در بدو ورود ضمن بازدید از مرکز NOC و واحد مانیتورینگ شرکت سداد بر پایداری شبکه و سرویس های بانک ملی ایران در ایام پایانی سال تاکید کرد.

 

حمید رضا مختاریان مدیر عامل شرکت داده ورزی سداد با ارائه گزارشی پیشرفت پروژه های شرکت و چالشهای پیش روی سازمان را به اطلاع حضار رساند و اعلام کرد شرکت سداد برای روزهای پایانی سال و ایام نوروز در حالت آماده باش کامل است.

مدیرعامل بانک ملی ایران ضمن قدردانی از زحمات همکاران شرکت سداد در برگزاری هرچه با شکوه تر “ملی شو” خواستار عملیاتی شدن محصولات و ایده های مطرح شده در این مراسم شد. محمد رضا حسین زاده تاکید کرد هدفی که برای شرکت سداد تعریف شده با توجه به موفقیت های داخلی ، پیشبرد پروژه های خارج از کشور و توسعه بازارهای بین المللی است.

در ادامه مسعود خاتونی عضو هیئت مدیره و معاون فناوری اطلاعات بانک ملی ایران از تلاشهای شبانه روزی همکاران شرکت سداد تشکر کرد و احساس مسئولیت شرکت سداد را علی رغم برخی محدودیت ها قابل ستایش خواند. وی ابراز امیدواری کرد با هم افزایی و همگرایی بانک ملی ایران و شرکت سداد محدودیت ها رفع و امکانات لازم تامین خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.