رونمایی از اپلیکیشن «صاپ» در بانک صادرات

همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن، در مراسمی با حضور مدیرعامل بانک صادرات ایران، اعضای هیات‌مدیره و تعدادی از بانوان کارمند، از اپلیکیشن «صاپ» در این بانک رونمایی شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، برای استفاده از خدمات این اپلیکیشن که به‌منظور رفاه بیشتر مشتریان و عموم هموطنان در استفاده از خدمات پرکاربرد مبتنی‌ بر کارت، ارائه شده، کافی است با مراجعه به سایت این بانک، آخرین نسخه نرم‌افزار برای هر دو سیستم عامل Android و iOS را بر روی تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت دریافت، نصب و به راحتی با عضویت و ثبت نام در سامانه، از خدمات آن بهره‌‎مند شد.

 

براساس این گزارش، این سامانه اولین اپلیکیشن ارائه‌دهنده خدمات کارت به کارت از مبدا بانک صادرات ایران (بعد از موبایل بانک) و سایر بانک‌ها است و تنها سامانه‌ای است که صدور آنلاین بیمه‌نامه به‌صورت مستقیم را ارائه می‌کند. لازم به ذکر است عملیات فعال‌سازی سامانه به راحتی و بدون نیاز به مراجعه و فعال‌سازی توسط شعبه بوده و صرفا از طریق درج شماره تلفن همراه توسط مشتری و ارسال کد فعال‌سازی پیامکی به وی، فعال می‌شود. سامانه صاپ از تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت با سیستم‌های عامل Android و iOS، پشتیبانی می‌کند و تنها با داشتن رمز دوم کارت بانکی می‌توان فعالیت‌های مالی را بدون نیاز به مراجعه به شعب از طریق سامانه‌ای امن با کاربری آسان انجام داد. انتقال وجه کارت به کارت از مبدا بانک‌های عضو شتاب، خرید شارژ آنلاین/  بسته اینترنتی، فروش شارژ به‌صورت درون‌بانکی، پرداخت به حساب سازمان‌های خیریه و نیکوکاری، پرداخت قبوض، پرداخت قبض موبایل به‌صورت مستقیم، پرداخت قبوض سازمانی، خرید بیمه‌نامه آنلاین، گردش حساب، امکان ثبت و نگهداری تراکنش‌های پرکاربرد در لیست محبوب من، رویت گزارش تراکنش‌ها و مدیریت پروفایل مشتری از طریق منوی تنظیمات، مهم‌ترین خدمات ارائه شده از طریق اپلیکیشن صاپ است.

 

برای دانلود این نرم افزار به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

https://www.bsi.ir/Pages/Sapp.aspx

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.