معرفی خدمات جدید “همراه شهر” بانک شهر

عصر بانک؛به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، میثم نمازی با بیان اینکه شعار" نوآوری در خدمت" همواره سرلوحه خدمات ارایه شده از سوی این بانک بوده است، افزود: همزمان با دهمین سالگرد تاسیس بانک شهر سرویس های جدید و البته کاربردی به "همراه شهر" این بانک افزوده شد.

 

نمازی تصریح کرد: در راستای انجام امور بانکی و همچنین عدم نیاز به حضور مشتری در شعبه بانک، سیستم ثبت سفارش و صدور کارت هدیه با متن و طرح دلخواه را از طریق همراه شهر به این نرم افزار افزوده است.

مدیر امور فن آوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به دیگر قابلیت جدید نرم افزار "همراه شهر" افزود: مشتریان می توانند از طریق این نرم افزار، فرآیند خرید آسان انواع شارژ اپراتورهای همراه اول و ایرانسل را به صورت مستقیم (Top Up) انجام دهند.

وی تصریح کرد: همچنین متناسب با افزایش مراجعه کنندگان به" همراه شهر" زیرساخت های مورد نیاز نرم افزاری و امنیتی تقویت شده است.

مدیر امور فن آوری اطلاعات بانک شهر با بیان این که هم اکنون دسترسی به نسخه جدید "همراه شهر" از طریق سایت بانک شهر به نشانی ‏Http://Shahr-Bank.ir و همچنین نرم افزار های کافه بازار و Google Play قابل دسترسی است، افزود: در راستای عمل به شعار "نوآوری در خدمت" و توجه به نیاز مشتریان، توسعه سرویس‌های سامانه همراه شهر، ادامه خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید