بازدید مدیران ارشد شرکت کارت اعتباری ایران کیش از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو

سه‌شنبه 16 بهمن‌ماه 1397، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد شرکت‌ کارت اعتباری ایران کیش، از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.

عصر بانک؛این بازدید با حضور صادق فرامرزی مدیرعامل، حمیدرضا شریفیان رئیس هیأت مدیره، هوشنگ ضروری نایب‌رئیس هیأت مدیره، احمد سلمانی آرانی عضو هیأت مدیره، وطن‌دوست معاونت کارت، فضل‌اللهی رئیس اداره خدمات، غفاری مدیر واحد قیمت‌گذاری ATM شرکت کارت اعتباری ایران کیش و محمد مظاهری مدیرعامل، امیرحسین باقری معاون فروش و امور مشتریان، جمشید آزاده قائم‌مقام معاون فروش و امور مشتریان و نیز جمعی از مدیران و سرپرستان شرکت توسن‌تکنو برگزار شد.

 

در ابتدای این بازدید محمد مظاهری مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان و تشکر از حضور آن‌ها در این سایت تولید، توضیحاتی اجمالی در خصوص راه‌اندازی این سایت تولید ارائه کرد.

 

در ادامه امیرحسین باقری معاون فروش و امور مشتریان این شرکت، فعالیت‌ها و راهکارهای بانکی و پرداخت تولیدشده توسط توسن‌تکنو را معرفی کرده و تجارب عملیاتی این شرکت را در پیاده‌سازی راهکارها برای بانک‌های بزرگ و مطرح کشور برشمرد.

 

امید شاهرخی مدیر تولید سخت‌افزار شرکت توسن‌تکنو در بخشی دیگر به بیان توضیحاتی در خصوص فرآیندهای تولید و کنترل کیفیت محصولات در این سایت پرداخت و ویژگی‌های کلیدی سایت تولید توسن‌تکنو را بیان نمود.

 

مدیران ارشد شرکت کارت اعتباری ایران کیش سپس با ورود به بخش کنترل کیفیت قطعات پیش از تولید، از نزدیک با روش‌های کنترل کیفیت و ارزیابی اجزاء و قطعات مورد استفاده در تولید کارتخوان‌های پرداخت و ماشین‌های دریافت و پرداخت وجه نقد آشنا شدند. همچنین آشنایی کوتاه با واحد مهندسی محصول توسن‌تکنو که به تازگی در این سایت تولید مستقر شده بخش دیگری از این بازدید بود.

 

در ادامه، خط تولید پایانه کارتخوان Q80 و همچنین ماشین‌های دریافت و پرداخت بانکی توسن‌تکنو مورد بازدید قرار گرفت. راهکار جامع ماشین دریافت و پرداخت بانکی یا ATMR توسن‌تکنو در حال حاضر بیش از 90 درصد سهم بازار این محصول را در کل کشور در اختیار دارد. این محصول به صورت راهکاری جامع در بانک‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، مراکز تجاری و … نصب و راه‌اندازی شده و موجب افزایش بهره‌وری بانک‌ها از طریق کاهش هزینه‌های پول‌رسانی و پول‌گذاری شده است.

 

همچنین غزاله‌سادات طباطبائی، سرپرست فروش راهکارهای پرداخت شرکت توسن‌تکنو در بخش دیگری از این بازدید، به ارائه‌ی دمو و تشریح راهکار جدید و جامع ارائه‌شده‌ی این شرکت در حوزه پرداخت الکترونیک بهای سوخت روی پمپ پرداخت. در این راهکار که به تازگی و طی یک همکاری مشترک بین توسن‎تکنو و شرکت ناب پرداز اکباتان ارائه شده است، امکان پرداخت الکترونیک بهای سوخت با استفاده از کارت‌های عضو شتاب روی پمپ به صورت مستقیم میسر شده است. ضمن این که این راهکار دارای تأییدیه‌های لازم امنیتی در حوزه‌ی پرداخت الکترونیک و همین‌طور گواهینامه‌های مد نظر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به لحاظ رعایت استانداردهای لازم در حوزه سوخت است. در ادامه این برنامه، انبار محصولات تولیدی این سایت مورد بازدید قرار گرفت.

 

شرکت کارت اعتباری ایران کیش یکی از شرکت‌های شناخته‌شده‌ و برتر در زمینه‌ی ارائه راهکارهای جامع پرداخت الکترونیک در کشور است. ایران کیش تاکنون همکاری‌های مشترک بسیاری را با شرکت توسن‌تکنو در حوزه ارائه راهکارهای جامع پرداخت الکترونیک در کشور داشته است.

 

فیلمی کوتاه از حاشیه این بازدید تهیه شده که در این لینک قابل مشاهده است.

#تولیدی_برای_ایران

 

/tosantechno.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.