ده برنده خوش شانس سکّه انتخاب شدند

در مراسمی با حضور اعضای هیئت مدیره، نمایندگان بازرسی و حراست شرکت به‌پرداخت و بانک ملّت و همچنین معاونین و مدیران به‌پرداخت، مراسم قرعه‌کشی «کمپین یلدای سکّه» برگزار شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی به‌پرداخت ملّت، شهریار خلیلی مدیر عامل این شرکت در مراسم قرعه‌کشی « 10 شب 10 سکّه » گفت: ما برای افزایش جذابیت و ارزش افزوده این نرم افزار تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم و در همین راستا نیز کارهای بسیار زیادی در دست اقدام داریم که تا پایان امسال و اوایل سال آینده به نتیجه خواهد رسید.

 

خلیلی افزود: هدف اصلی ما در شرکت به پرداخت ملّت، ارائه نرم‌افزاری متفاوت نسبت به سایر اپلیکیشن‌های موجود در بازار است و به همین خاطر هم طبق برنامه‌ریزی‌های در حال اجرا، خدمات جدید نرم‌افزار سکّه اوایل سال آینده رونمایی خواهدشد.

 

وی با بیان اینکه بازار هدف و جامعه اصلی که ما برای نرم افزار سکّه در نظر گرفته‌ایم، پذیرندگان کارتخوان‌های فروشگاهی هستند، ادامه‌داد: این اپلیکیشن می تواند نیازهای اصلی پذیرندگان را برآورده کند و خدمات را زودتر و متفاوت‌تر از سایر ابزارها ارائه دهد.

 

خلیلی در ادامه تأکید کرد : اقداماتی برای راه‌اندازی باشگاه پذیرندگان کارتخوان های فروشگاهی و ترکیب آن با باشگاه مشتریان بانک ملّت و سایر شرکت‌های مرتبط داریم تا به این ترتیب جذابیت‌های بیشتری برای سکّه ایجاد کنیم.

 

مدیرعامل به‌پرداخت ملّت افزود: کار دشوار و البته بزرگی در حال انجام است و هماهنگی‌های فراوانی نیاز دارد اما با استفاده از توان داخلی مجموعه به‌پرداخت ملّت و ظرفیت تخصصی موجود در آن به راحتی امکان‌پذیر است.

 

وی در ادامه به کیف پول سکّه هم اشاره کرد و گفت: این کیف پول ابزار مناسبی است که همچنان جای رشد دارد، بنابراین اقدامات بسیار زیادی روی آن انجام شده است و به دنبال آن هستیم از ترکیب آن با اپلیکیشن موبایلی و سایر ابزارهای کاربران به‌پرداخت‌ملت شاهد تحول عظیم باشیم. امیدواریم این اقدامات تا پیش از عید نوروز به نتیجه برسد.

 

در ادامه مراسم رشید خضری قائم مقام مدیرعامل و معاون کسب و کار به‌پرداخت ملّت گفت: ما دو طیف کاربر در نرم افزار سکّه داریم، کسانی که پیش از این جشنواره امتیازاتی داشتند و کسانی که از 30 آذر یعنی آغاز کمپین یلدای نرم افزار سکّه که با شعار 10 روز 10 سکّه برگزار شد به مدت 10 روز امتیاز کسب کرده‌اند.

 

وی از قرعه‌کشی 100 سکّه بهار آزادی تا نوروز 98 خبر داد و گفت: در کمپین “سال نو تا سال نو سکّه” که از عید سال نو میلادی آغاز و تا نوروز سال 98 ادامه خواهد داشت تعداد 100 سکّه بهار آزادی بین کاربرانی که با نصب و استفاده از اپلیکیشن سکّه امتیاز کسب و با خرج کردن آن شانس خود را در قرعه‌کشی افزایش دهند اهدا خواهد شد.

 

گفتنی است «کمپین یلدای سکّه» از 30 آذر و به مناسبت شب یلدا شروع و به مدت 10 روز ادامه داشت. در این کمپین کاربرانی که حداقل 500 امتیاز کسب کردند در قرعه‌کشی شرکت داشتند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.