استفاده حد‌اکثری ازتوان داخلی، وجه تمایز شرکت خدمات انفورماتیک

مهندس «محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از شرکت خدمات انفورماتیک با ارزشمند توصیف کردن اقدامات و توانمندی‎های شرکت، تکیه به توان داخلی در ارائه خدمات را از ویژگی‌های درخور تحسین شرکت خدمات انفورماتیک عنوان کرد.

عصر بانک؛مهندس «محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از شرکت خدمات انفورماتیک با ارزشمند توصیف کردن اقدامات و توانمندی‎های شرکت، تکیه به توان داخلی در ارائه خدمات را از ویژگی‌های درخور تحسین شرکت خدمات انفورماتیک عنوان کرد.

 

مهندس جهرمی افزود: چرخه پیشرفت در نظام بانکی یقیناً برای مردم قابل‌لمس است و کمک شایانی به اقتصاد جامعه کرده است.

وزیر ارتباطات با اشاره به همکاری مشترک بانک مرکزی و وزارت ارتباطات در حوزه دولت الکترونیک گفت: این همکاری‌ها در راستای تسهیل زندگی مردم و اقتصاد جامعه باید شتاب بیشتری به خود بگیرد.

مهندس آذری جهرمی با بیان اینکه اقدامات شرکت خدمات انفورماتیک در شرایط موجود می‌تواند بسیار در صرفه‌جویی، ایجاد شفافیت و ارائه خدمات بهتر به مردم مؤثر باشد، تصریح کرد: موضوع ارائه خدمات کارت سوخت روی کارت‌بانکی صرفه‌جویی عظیمی به همراه داشت که در شرایط اقتصادی فعلی، دستاورد مهمی برای کشور به¬شمار می‌رود.

وزیر ارتباطات با تأکید بر اینکه دولت الکترونیک متعلق به همه است و ما در کنار شما هستیم، گفت: وظیفه ما به‌عنوان وزارت ارتباطات تسهیل امور در استقرار دولت الکترونیک است.

مهندس آذری جهرمی بابیان اینکه بحث جدی دیگری که وزارت ارتباطات پیگیر آن است، توسعه فضای مجازی است گفت: اقداماتی که شما در حوزه فین تک‌ها و یا آزادسازی نظام‌های پرداخت می‌کنید می‌تواند منجر به ایجاد فضای رقابتی برای کسب‌وکارهای مجازی شود که هر گام کوچک شما در این حوزه، گام بزرگی از دید ملی است.

وزیر ارتباطات با قدردانی مجدد از مدیران و کارکنان شرکت خدمات انفورماتیک اظهار امیدواری کرد: نزدیکی هر دو مجموعه بر بهبود شرایط اقتصادی، تسهیل خدمات‌دهی به مردم اثرگذارتر از قبل باشد.

در این بازدید همچنین مهندس «ناصر حکیمی» معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی ضمن معرفی برخی محصولات بین‌بانکی به سامانه برداشت مستقیم پایا (سپند) اشاره کرد که این توضیحات به دلیل تأثیرگذاری سامانه در تسهیل خدمات الکترونیک به مردم و همچنین تسریع روند کار فین‌تک ها، موردتوجه وزیر ارتباطات قرار گرفت و آمادگی مجموعه خود را برای هرگونه همکاری جهت بهره‌گیری از ظرفیت‌های این سامانه اعلام کرد.

گفتنی است در این دیدار که مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره و نیز جمعی از معاونین و مدیران شرکت خدمات انفورماتیک حضور داشتند، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه تعدادی از معاونین خود از سایت و همچنین مرکز پایش و امنیت شرکت بازدید و سیدابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت، توضیحاتی درخصوص عملکرد سامانه‌های بین بانکی و زیرساخت‌های مرتبط ارائه نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.