جمعه برنده خودرو پژو 206 بازار بزرگ رضا مشخص می‌شود

به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش، در آخرین مرحله قرعه کشی این جشنواره در بازار بزرگ رضا، برنده جایزه ویژه یک دستگاه خودرو پژو 206 مشخص می‌شود.

علاوه بر یک دستگاه پژو  206، پانزده کارت هدیه پنج میلیون ریالی به پذیرندگان این مجتمع تجاری و 40 کارت هدیه یک میلیون ریالی به خریدارانی که در این مجتمع از دستگاه ایران کیش استفاده کرده اند اهدا خواهدشد. این مراسم ساعت 16 روزجمعه بیست و پنجم بهمن در بازار بزرگ رضا برگزار می شود.

جشنواره طلایی مشترک بانک تجارت و ایران کیش از ابتدای سال 98 در مراکز تجاری استان های تهران، البرز، هرمزگان، آذربایجان شرقی، گیلان، خوزستان، خراسان رضوی کلید خورده است.

دراین دوره از جشنواره به قید قرعه برای خریدارانی که با کارت بانکی خود در طول زمان برگزاری جشنواره در مراکز تجاری منتخب این استان ها از طریق پذیرندگانی که دارای پایانه های فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب‌های بانک تجارت می‌باشند خرید می‌کردند ده ها کارت هدیه 1.000.000 ریالی و همچنین به پذیرندگان ده ها جایزه 5.000.000 ریالی اهدا شد.

جایزه ویژه این جشنواره اهدای خودرو پژو 206 در مراکز تجاری این استان ها ست که در چهارمین و آخرین مرحله به برندگان خوش شانس اهدا می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.