رونمایی از خودپردازهای مشارکتی بانک دی در قالب شبکه مانی‌تک

به گزارش اداره روابط‌عمومی و تبلیغات بانک دی، پس از اتصال سوئیچ سیپای بانک دی به سوئیچ سیپای شرکت توسن‌سها (مانی‌تک) در شهریورماه سال جاری و استقبال اشخاص حقیقی از امکان اتصال خودپردازهای شخصی به شبکه شتاب از طریق بانک دی، مراسم رونمایی رسمی از این پروژه برگزار شد. شبکه مانی‌تک

در این مراسم دکتر برات کریمی ضمن ابراز خرسندی از پیاده‌سازی پروژه خودپردازهای مشارکتی در بانک دی گفت: توسعه و کیفیت ارائه خدمات بانکی توسط دستگاه‌های خودپرداز یکی از پارامترهای مهم در ارزیابی عملکرد سیستم‌های بانکداری الکترونیک بانک‌ها محسوب می‌شود.

رونمایی از خودپردازهای مشارکتی بانک دی

مدیرعامل بانک دی با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت‌های طرح واگذاری خودپرداز به اشخاص حقیقی گفت: بانک‌ دی با هدف توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و در راستای خدمت‌رسانی به مشتریان به‌ویژه خانواده معزز شهدا و جامعه بزرگ ایثارگران اقدام به نصب و راه‌اندازی خودپرداز برون‌شعبه‌ای در اقصی‌نقاط کشور نموده که با توجه به هزینه قابل توجه تجهیز و نگهداری خودپردازها، حرکت‌ به سمت نصب خودپردازهای مشارکتی یک انتخاب استراتژیک منطقی و دارای توجیه مالی است.

وی با تأکید بر مکان‌یابی مناسب دستگاه‌های خودپرداز افزود: در چند سال گذشته با توجه به شتاب در توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، برخی از بانک‌ها برای درآمدزایی، در مورد خودپردازها اقدام به تعریف طرح‌هایی انحصاری با مشارکت بخش خصوصی کرده‌اند که پیاده‌سازی پروژه خودپردازهای مشارکتی در بانک دی نیز در زمره این اقدامات خلاقانه و درآمدزا است که امیدوارم با استقبال هرچه بیشتر مشتریان مواجه شود و موجبات رضایتمندی جامعه بزرگ ایثارگری از خدمات الکترونیک بانک دی را فراهم نماید.

در ادامه این مراسم محمدعلی بخشی‌زاده، معاون فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک بانک دی با تشریح اقدامات صورت‌گرفته در پیاده‌سازی این پروژه گفت: از شهریورماه سال جاری تاکنون تعداد خودپردازهای شخصی متصل به سوئیج بانک دی از طریق شرکت توسن‌سها (مانی‌تک) به 200 دستگاه فعال رسیده است که با توجه به استقبال مشتریان از این طرح، تسریع در عقد قرارداد با متقاضیان در دستور کار این معاونت قرار گرفته است.

رونمایی از خودپردازهای مشارکتی بانک دی

وی افزود: متقاضیان می‌توانند از طریق عقد قرارداد با شرکت توسن‌سها، دستگاه‌های خودپرداز شخصی خود را به سوئیچ شرکت متصل کرده و از طریق بانک دی به شبکه شتاب متصل شوند و پس از افتتاح حساب بانکی در شعب بانک سهم خود را به نسبت قیدشده در قرارداد از مجموع کارمزدهای شتابی بابت تمامی تراکنش‌هایی که با دستگاه صورت می‌گیرد اعم از وجه خروجی شتابی، کارت به کارت، پرداخت قبوض، موجودی و شارژ و … به صورت ماهیانه دریافت نمایند.

با انعقاد قرارداد همکاری مشترک بین بانک دی، شرکت توسن‌تکنو و شرکت سامانه‌های هوشمند اطلاعاتی توسن البرز (توسن‌سها) به‌عنوان مجری راه‌اندازی شبکه «مانی‌تک»، خودپردازهای مشارکتی سراسر کشور می‌توانند تحت خدمات نگهداری، تعمیرات، سرویس و پشتیبانی قرار گیرند.

در طرح واگذاری خودپرداز به اشخاص حقیقی که از سال 1394 آغاز شده بود، پذیرندگان داوطلب با تعیین یک مکان مناسب، ماشین بانکی مورد نیاز خود را به‌همراه تجهیزات مورد نیاز آن از شرکت‌های تأمین‌کننده دریافت می‌کنند و متعاقب آن با یک بانک عامل یا شرکتی خاص قرارداد منعقد می‌کنند.

در این نوع همکاری، شخص حقیقی خریدار ماشین بانکی باید قسمتی از سرمایه خود را برای خرید و قسمتی از آن را برای شارژ اسکناس مورد نیاز آن ماشین و سرمایه در گردش هزینه کند. ضمن آن، مالک این ماشین بانکی بر اساس قراردادی که با بانک عامل یا شرکت خاص ارائه‌دهنده این خدمات منعقد کرده است، بابت تمامی تراکنش‌هایی که توسط مشتریان این ماشین بانکی صورت گرفته است، کارمزد دریافت می‌نماید.

گفتنی است در این مراسم دکتر برات کریمی مدیرعامل بانک دی و دکتر محمد مظاهری مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو و رئیس هیئت‌مدیره شرکت توسن‌سها، مهندس جعفر پشامی مدیرعامل شرکت توسن‎‌سها، امیرحسین باقری نائب‌رئیس هیئت‌مدیره شرکت توسن‌سها و راهبر پروژه مانی‌تک، حضور داشتند.

امکان ثبت‌نام از مالکین فعلی ماشین‌های بانکی با سوئیچ‌های مختلف و یا افراد حقیقی جدیدی که تمایل دارند به شبکه امن و مستقل ماشین‌های بانکی بپیوندند، از طریق مراجعه به وب‌سایت «مانی‌تک» به آدرس WWW.MONEYTECH.IR فراهم شده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.