مسیر سفر ایران کیش به سوی برتری ادامه دارد

 به گزارش روابط عمومی ایران کیش، مهمترین شاخصه این شرکت، سرمایه‌های انسانی آن هستند به ویژه کسانی که در استان ها به عنوان پشتیبانان و روسای دفاتر ایران کیش شناخته می شوند آنها نماد ایران کیش هستند. در تمام این مدت به دنبال این بودیم که این شاخص‌ها را افزایش و بهبود دهیم تا سفر به سوی برتری را تحقق بخشیم.

پیمان طبری مدیر عامل ایران کیش ضمن بیان این مطلب، در پاسخ به این سوال که تا چه میزان اهداف سفر به سوی برتری در سال 98 محقق شده است، گفت: زمانی که می‌خواهید به سوی برتری حرکت کنید باید بسترها را فراهم کنید. در سال 98 به طور جد در بهبود زیر ساخت‌ها چه از لحاظ فرایندی و چه از لحاظ ابزارهای IT مثبت عمل شد.

وی افزود: یکی از مهمترین اتفاقاتی که باید برای ایران کیش رخ دهد، افزایش کیفیت در بسترهایی مانند ussd، کارتخوان و اپلیکیشن موبایلی است، تصمیم جدی آن است تا کیفیت سرویس را در این بسترها بالا برده و مشتری مداری را افزایش دهیم.

طبری اظهار کرد: به دنبال این هستیم تا در سال 99، از این فضا و بستر به نحو احسن استفاده کرده و شاخص ها را بهبود بخشیم، ازهمین رو در ماه‌های نخست امسال، شعاری به نام سفر به سوی برتری مطرح شد.

طبری خاطر نشان کرد: با توجه به زمینه‌هایی که برای استارت‌آپ‌ها و همچنین دیجیتال مارکت‌ها و فروش الکترونیکی وجود دارد، تمرکز بیشتری دراین بستر خواهیم داشت. ازهمین رو بود که دراین راستا معاونتی را تحت عنوان معاونت کسب و کارهای نوین راه اندازی شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.