سرمایه‌گذاری ارتباط فردا در ایران رنتر

امیر حق‌رنجبر، مدیرعامل ایران رنتر از سرمایه‌گذاری فینووا، نهاد سرمایه‌­گذاری شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا در این استارت‌آپ خبر داد. به گفته وی در شرایطِ فعلیِ اکوسیستمِ استارتاپی کشور که کمتر کسی تمایل به تزریق سرمایه در این کسب‌وکارها دارد، این سرمایه‌گذاری که به نظر می‌رسد یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه فین‌تک ایران است با مدیریت و هدایت فینووا به ثمر رسید.

ایران رنتر اولین و بزرگترین استارت‌آپ فین‌تکی در حوزه لندتک یا همان استفاده از فن‌آوری در حوزه تسهیلات است که امکان خرید اقساطی از بیش از 500 فروشگاه آنلاین را فراهم می‌کند. در حال حاضر ایران رنتر تنها مرکزی است که اعتبار بدون ضمانت یا همان unsecured loan را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

حق رنجبر افزود: در ماه‌های گذشته چند پیشنهاد خوب از مجموعه‌های بزرگ داشتیم، اما دلیل این انتخاب، تیم حرفه‌ای در کنار زنجیره ارزش و تجربه‌ای است که ارتباط فردا در حوزه‌های پرداخت، بانکداری دیجیتال و فین‌تک دارد.

وی خاطر نشان کرد که با جذب این سرمایه سال 99 از ایران رنتر تصویر جدیدی خواهید دید و قصد داریم تا یک جهش استراتژیک داشته باشیم. در این 5 سال بیشتر بر روی مدل کسب‌وکار و امور زیرساختی تمرکز داشتیم.

در سال جدید از نسل دوم رتبه‌بندی اعتباری مشتریان بر پایه هوش مصنوعی رونمایی خواهیم کرد. یکی از مهمترین تغییرات در سال جدید تغییر روش خرید اعتباری است که دو محصول “درگاه اعتباری” و” کارت اعتباری مجازی” را راه‌اندازی خواهیم کرد.

در بخش تامین مالی نیز در حال حاضر برخی لیزینگ‌ها و بانک‌ها با ما همکاری خوبی دارند و قصد داریم در سال جدید منابع قابل توجهی جهت عرضه وام خرد جذب کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.