همه خدمات اپلیکیشن سکه؛ سامانه کیف پول همراه به‌پرداخت ملت

با اپلیکیشن سکه، امور پرداخت خود را به سادگی، با سرعت و امنیت بالا انجام دهید. با این کیف پول همراه، کارت‌های بانکی شما همواره همراه شما خواهد بود.

دیگر نیازی به خروج از خانه و یا محل کار برای کارهای بانکی نخواهید داشت، با اپلیکیشن سکه به پرداخت ملت می‌توانید بسیاری از امور بانکی و پرداختی خود را انجام دهید. همچنین می‌توانید در فروشگاه‌های طرف قرارداد با سکه، مبلغ مورد نظر را با تلفن همراه خود پرداخت کنید. سکه جایگزین مطمئنی برای کیف پول شماست.

ما در ادامه، خدمات اپلیکیشن سکه را بررسی کرده‌ایم:

بازپرداخت اقساط تسهیلات بانک ملت

با استفاده از سکه، بدون مراجعه به بانک می‌توانید نسبت به پرداخت تسهیلات بانک ملت اقدام کنید. برای اینکار ابتدا شماره قرارداد و مبلغ مورد نظر خود را وارد و سپس فرایند پرداخت را انجام دهید.

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

استفاده از سکه یکی از بهترین و آسان‌ترین روش پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی است. برای اینکار با وارد شدن به قسمت پرداخت تامین اجتماعی، مبلغ قابل پرداخت و شناسه واریز خود را وارد کنید.

درخواست پذیرندگان به پرداخت ملت

برای دریافت پایانه‌های فروشگاهی و اینترنتی به پرداخت ملت می‌توانید به اپلیکیشن سکه رجوع و درخواست خود را ثبت کنید. همچنین سکه امکان پیگیری درخواست پذیرندگی را فراهم کرده است.

پرداخت قبوض

کاربران سکه می‌توانند بدون نیاز به «شناسه پرداخت» کلیه قبوض خود را (برق، موبایل، تلفن‌ثابت، گاز، آب، جریمه خودرو و قبوض خدماتی) را استعلام و پرداخت کنند.

امکان استعلام بدهی و پرداخت قبض و مشاهده سوابق پرداخت قبض برق (تسویه آنی بدهی ) ، استعلام و پرداخت قبض موبایل از طریق وارد کردن شماره موبایل(تسویه آنی بدهی)، استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق شماره تلفن (میان دوره و پایان دوره)، استعلام و پرداخت قبض گاز از طریق شماره اشتراک گاز، استعلام و پرداخت قبض آب، استعلام و پرداخت قبض جریمه از طریق وارد کردن پلاک خودرو از ویژگی های متمایز سکه می‌باشد.

کاربران می‎توانند از طریق وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت و یا از طریق بارکدخوان، سایر قبوض خود را از طریق کارت‌های بانکی و یا از طریق کیف پول پرداخت نمایند.

دستیار صوتی اپلیکیشن «سکه»

دستیار هوشمند صوتی با عنوان «سکه‌یار»، دارای این قابلیت است که با شنیدن صدای مشتری، درخواست او را عملیاتی می‌کند؛ به‌طور مثال اگر بخواهید یک شارژ 10.000 ریالی برای تلفن همراه خریداری کنید، اپلیکیشن را راه‌اندازی کرده و درخواست خود را در قسمت دستیار هوشمند به‌صورت صوتی بیان می‌کنید. بدین‌ترتیب، بدون استفاده از کلیک یا دستور نوشتاری، مستقیم به مرحله پرداخت خواهید رسید و سرویس مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد.

پرواز داخلی و خارجی

سکه امکان خرید بلیت مقصد مورد نظرتان را در هر زمان از شبانه‌روز  فراهم کرده است. برای اینکار بعد از وارد شدن به قسمت «پرواز داخلی و خارجی» اطلاعات پرواز خود را وارد کنید تا فرایند خرید بلیت در کوتاه‌ترین زمان و ارزانترین قیمت ممکن انجام شود.

 رزرو هتل داخلی و خارجی

از طریق سکه به صورت آنلاین و تنها با استفاده از کارت بانکی و وارد کردن اطلاعات سفر خود، می‌توانید برای مسافرت‌های داخلی و خارجی خود هتل رزرو کنید.

خرید شارژ

برای خرید شارژ ایرانسل، همراه اول و رایتل، حتی با مبالغ کمتر از 10.000 ریال، کافی‌است شماره تلفن همراه مورد نظر خود را وارد کنید و چناچه ترابرد کرده‌اید اپراتور خود را اصلاح کنید.

پس از وارد کردن شماره تلفن همراه به صورت دستی ، درج خودکار شماره سیم­کارت،استفاده از لیست شماره های پرتکرار و یا از طریق انتخاب از لیست مخاطبین ، مقادیر مختلف شارژ برای کاربر نمایش داده می شود .  پرداخت از طریق کارت های بانکی وکیف پول امکان پذیر است .

کارت به کارت

اپلیکیشن سکه امکان کارت به کارت از مبدا 27 بانک‌ مختلف اعم از بانک های بانک ملت، ملی،  پاسارگاد، تجارت، پارسیان، اقتصادنوین، آینده، دی، سامان، انصار، شهر، پست بانک، مهراقتصاد، سرمایه، قوامین، حکمت ایرانیان، صنعت و معدن، ایران زمین، خاورمیانه، رفاه، سپه، کشاورزی، موسسه نور، موسسه ملل، موسسه توسعه، بانک توسعه صادرات و بانک سینا را فراهم کرده است.

پس از اتمام عملیات رسیدی به شما نمایش داده می شود که می توانید شرح تراکنش را نوشته و آن را به اشتراک بگذارید و در قسمت سوابق تراکنش ها نیز قابل مشاهده است .

  نوآوری در پرداخت بدون تماس با مشارکت به‌پرداخت ‌ملت و توسن‌تکنو

از قابلیت های اپلیکیشن سکه ذخیره کارت های بانکی تحت عنوان “کارتهای من “و “کارت های مقصد ” می باشد که در هنگام انتقال وجه می توانید کارت مورد نظر را از میان لیست کارت ها جستجو کنید .جهت سهولت و سرعت بخشیدن به ثبت کارت بانکی از فناوری OCR می توانید استفاده کنید .

اگر کارتی به عنوان پیش فرض در سکه تعریف شده باشد ، امکان استفاده از شماره موبایل مقصد نیز وجود دارد .

خدمات بیمه‌ای

با سکه دیگر نیازی نیست برای خرید بیمه‌نامه‌هایی همانند شخص ثالث نقدی و اقساطی، بدنه نقدی و اقساطی، آتش سوزی، عمر و بازنشستگی و تکمیلی به یکی از  نمایندگی‌های بیمه بروید. برای خرید آنلاین بیمه‌نامه تنها کافی‌است در صفحه اصلی اپلیکیشن سکه روی گزینه «خدمات بیمه‌ای» کلیک کنید.

پرداخت از طریق تکنولوژی (NFC)

دارندگان کارت‌های بانک ملت می‌توانند پس از نصب و فعالسازی اپلیکیشن سکه برروی گوشی موبایل اندرویدی و مجهز به NFC خود ، شماره کارت بانکیشان و همچنین رمز دوم کارتشان را در این سامانه به صورت امن ذخیره سازی کرده و از این پس هنگام خرید از پایانه‌های فروشگاهی به پرداخت ملت به جای کشیدن کارت بروی پایانه، موبایل خود را به پایانه فروشگاهی نزدیک کرده و رمز اول آن را وارد کرده و سپس تراکنش خرید را انجام دهند.

پرداخت از طریق تکنولوژی (NFC) با اپلیکیشن سکه

خرید بسته های اینترنتی

برای شارژ اینترنت (ایرانسل، همراه اول و رایتل) تنها کافی است که شماره همراه و نوع بسته اینترنتی موردنظر را انتخاب کنید.

خدمات خودرو

با اپلیکیشن‌ سکه، دیگر نیازی به خرید برچسب و شارژ آن برای پرداخت عوارض آزادراه‌ها نیست. شما می‌توانید با سکه عوارض آزادراه‌ها، عوارض طرح آلودگی هوا و جریمه خودرو را استعلام کنید و پرداخت خود را انجام دهید. همچنین می‌توانید از اشتراک امداد سیار ایران خودرو بهره‌مند شوید.

کیف پول

با شارژ کیف پول الکترونیکی سکه بدون دردسرهای وارد کردن اطلاعات بانکی و رمز دوم پویا تمام پرداخت‌های خود را از این طریق انجام دهید. کیف پول سکه امکان انتقال اعتبار به سایر کیف‌پول‌ها و به حساب‌های بانکی را فراهم کرده است.

بعد از استفاده از کیف پول امتیاز دریافت خواهید کرد و امکان تبدیل تمام یا بخشی از امتیاز خود به اعتبار کیف پول را دارید.

بارکد دو بعدی (QR)

برای استفاده از قابلیت پرداخت با QR، پس از نمایش QR مربوط به تراکنش خرید بر روی پایانه فروشگاهی به پرداخت ملت، آیکن QR را از صفحه خانه اپلیکیشن سکه انتخاب کنید. سپس QR نشان داده شده روی صفحه نمایش پایانه را اسکن کرده و مراحل پرداخت را با وارد کردن رمز دوم کارت، تاریخ انقضاء و CVV2 بر روی اپلیکیشن سکه تکمیل کنید.

همچنین جهت دریافت وجه از دوستان خود می­توانید QR مربوط به خود را از قسمت “شناسه کیف من” با دوستان خود به اشتراک بگذارید و براحتی از آن­ها پول دریافت کنید.

بلیت قطار

برای خرید اینترنتی بلیت قطار می‌توانید از  اپلیکیشن سکه در کوتاه‌ترین زمان و به آسانی بلیت رفت و برگشت قطار را رزرو و خریداری کنید.

مشاهده موجودی و گردش کارت

اپلکیشن سکه امکان مشاهده موجودی کلیه کارت‌های بانکی را فراهم کرده است. برای اینکار توجه داشته باشید که شماره موبایل و کارت مورد نظر باید متعلق به یک نفر باشد. همچنین کاربران سکه می‌توانند از 10 گردش آخر حساب کارت ملت خود مطلع شوند.

 شرکت در نیکوکاری و خیریه

با لمس آیکون نیکوکاری در صفحه اصلی سکه، موسسات خیریه مورد نظر خود را انتخاب و سپس مبلغ کمک را وارد کنید.

خرید از سوپرمارکت

با سکه می‌توانید از سوپرمارکت­های اطراف خود ثبت سفارش کرده و ضمن دریافت تخفیف، آنلاین پرداخت نمائید و سفارش خود را در محل خود دریافت نمایید.

سفارش غذا

با سکه می‌توانید از رستوران­های اطراف خود ثبت سفارش کرده و ضمن دریافت تخفیف، آنلاین پرداخت نمائید و غذای خود را در محل خود دریافت نمایید.

امتیازگیری

با هر تراکنشی که در اپلیکیشن سکه انجام می‌دهید امتیاز دریافت و در قرعه‌کشی اپلیکیشن سکه شرکت خواهید کرد.

 • پرداخت: ۲۰ امتیاز
 • خرید شارژ: ۳۰ امتیاز
 • کارت به کارت: ۱۰ امتیاز
 • پرداخت قبض: ۲۰ امتیاز
 • خرید بسته اینترنت: ۳۰ امتیاز
 • خرید بلیت رجا: ۲۰ امتیاز
 • خرید بیمه نامه: ۵۰ امتیاز
 • نیکو کاری: ۱۰ امتیاز
 • دعوت از دوستان: ۵۰۰ امتیاز
 • تکمیل پروفایل: ۵۰۰ امتیاز
 • شارژ کیف پول به ازای هر ۱۰ هزار تومان: ۱۵ امتیاز
  فیلم/ خرید از کارتخوان‌های به‌پرداخت ملت بدون نیاز به کارت بانکی

 انتقال وجه از کارت یک بانک به کارت همان بانک شامل امتیاز نمی‌باشد .

برای دانلود اپلیکیشن سکه می‌توانید از اینجا اقدام کنید.

اپلیکیشن سکه قابل‌نصب روی سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS است که برای دانلود اپلیکیشن سکه می‌توانید به روش‌های زیر عمل نمایید:

 1. دانلود از طریق مارکت‌های کافه بازار، گوگل‌پلی و سیب بانک
 2. QR مربوط به لینک دانلود سکه را اسکن نموده و متناسب با سیستم عامل تلفن همراه خود نرم افزار را نصب نمایید.

اسکن کد اپلیکیشن سکه

3. به آدرس http://sekeh.behpardakht.com بروید و نسخه متناسب با سیستم عامل تلفن همراه خود را دانلود و نصب نمایید.

پرداخت

در منوی پرداخت می‌توانید با وارد کردن شماره پایانه موبایلی فروشگاهی که این اپلیکیشن از آن حمایت می‌کند و یا اسکن بارکد فروشگاه مبلغ تراکنش را وارد نموده و پرداختتان را انجام دهید. بعد از واردکردن این اطلاعات باید اطلاعات کارتتان را وارد کنید تا فرآیند پرداخت تکمیل شود.

شماره فروشگاه، شماره پایانه ی موبایلی پذیرنده است که متقاضیان دریافت پایانه موبایلی می‌توانند در خواست خود را از طریق سایت به پرداخت ملت ارسال کنند.

در انتها کاربر می‌تواند رسید تراکنش خود را ببیند و به اشتراک بگذارد و بابت استفاده از این سرویس 20 امتیاز دریافت نماید . همچنین بعد از پرداخت نوتیفیکیشن تراکنش موفق برای پذیرنده نیز ارسال می شود.

پذیرنده می‌تواند از طریق صفحه مدیریت پایانه در سکه ریز تراکنش‌های صورت گرفته را مشاهده و گزارش آن را به اشتراک بگذارد.

 جشنواره‌های سکه

امکان مشاهده جشنواره‌ها و قرعه کشی ‌ها و نحوه کسب امتیاز و شرکت در قرعه‌کشی در این منو وجود دارد .

سرویس تخفیف شرکای تجاری از قبیل تپسی، اسنپ فود، فیلیمو :

کاربران می‌توانند با کسب امتیاز بعد از هر تراکنش امتیاز خود را برای دریافت سکه طلایی ،نقره ایی و برنزی ، که جایزه آن قطعی و به انتخاب کاربر است استفاده نمایند.

معرفی سرویس‌های منوی مدیریت پایانه پذیرنده

 1. درخواست پشتیبانی : در این بخش می‌توانید چنانچه به هر دلیل نتوانستید از پایانه استفاده نمایید، جهت رفع مشکل شماره پایانه خود را وارد نموده و مشکل پیش آمده را توضیح دهید سپس در صورتی­که پشتیبان با راهنمایی تلفنی خود قادر به حل مساله نباشد در سریعترین زمان ممکن جهت رفع مشکل ،پشتیبان، به محل پذیرنده اعزام می­گردد.
 2. درخواست رول کاغذ: درصورت اتمام رول کاغذ، در این بخش می‌توانید شماره پایانه خود را وارد نموده و درخواست رول نمائید.
 3. اینترنت پذیرنده: درصورتی­که دارای مودم ایرانسل می­باشید در این بخش می‌توانید ضمن وارد کردن شماره موبایل مربوط به مودم خود از بسته­های تخفیفی اینترنت به میزان 15% استفاده نمائید.
 4. درخواست جابجایی: درصورتی­که از محل قبلی خود جابجا شده­اید در این بخش می‌توانید شماره پایانه و آدرس جدید خود را وارد نموده و با توجه به استقرار در مکان جدید تاریخ مراجعه پشتیبان را نیز انتخاب نمائید.
 5. ریز تراکنش‌­ها : در این بخش می‌توانید با انتخاب شماره پایانه خود، 30 تراکنش آخر صورت گرفته را مشاهده نمائید و گزارش حاصله را به اشتراک بگذارید .
 6. امتیازدهی به عملکرد پشتیبان: در این بخش می‌توانید با وارد کردن شماره پایانه خود و ثبت تاریخ مراجعه پشتیبان ضمن درج انتقادات و پیشنهادات ، به پشتیبان خود امتیاز دهید.

قبض‌های منتخب

از طریق این منو می توانید کلیه قبض های صادر شده خود را به صورت یکجا مشاهده، استعلام و پرداخت نمایید .

دریافت رمز پویا

با توجه به قوانین جدید بانک مرکزی هر شخص در روز می تواند تنها 1.000.000ريال را با استفاده از رمز ایستا استفاده نماید . اپلیکیشن سکه جهت سهولت کاربران امکان دریافت رمز پویا کلیه کارتهای شتابی  را در صفحات پرداخت خود فراهم آورده است.رمز از طریق پیامک برای کاربران ارسال خواهد شد .

از ویژگی‌های سکه

امکان پرداخت‌های زیر 100.000 ريال توسط کارت های ملت در اپلیکیشن‌های دیگر مقدور نمی‌باشد و تنها بروی اپلیکیشن سکه این امکان برای شما برقرار گشته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید