واریز وجه نقد بدون نیاز به شعبه با خودگردان‌های بانک ملی

روش واریز وجه نقد بدون نیاز به شعبه با خودگردان‌های بانک ملی در ادامه توضیح داده شده است. فهرست محل قرارگیری دستگاه‌های خودگردان نیز قابل مشاهده است.

در روزهایی که مراجعه به شعب بانک‌ها یکی از مهمترین روش‌های انتقال ویروس کرونا اعلام شده است، بسیاری از مشتریان با این سوال مواجه‌اند که «چطور عملیات بانکی از جمله واریز وجه را انجام دهیم؟ خودگردان‌های بانک ملی پاسخی می‌توانند پاسخی برای رفع این نیاز باشند.

واریز وجه نقد بدون نیاز به شعبه با خودگردان‌های بانک ملی

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، متاسفانه تعداد قابل توجهی از همکاران نظام بانکی که در شعب فعال بودند، همزمان با شیوع ویروس کرونا فوت کردند. آنها اغلب کسانی بودند که با «اسکناس» کار می کردند.

مقامات بهداشتی اعلام کرده‌اند که اسکناس، یکی از مهمترین ابزار انتقال ویروس است و تجمع پول در شعب در کنار دست به دست شدن آن می تواند احتمال ابتلا به ویروس را به شدت افزایش دهد.

با این حال اما هنوز بسیاری از مردم با مشکل داشتن وجه نقد مواجه‌اند و حتی اگر بخواهند از شر آن خلاص شوند هم راهی جز مراجعه به شعبه و واریز به حساب ندارند. بانک ملی ایران اما این مشکل را حل کرده و برای آن استفاده از خودگردان‌های بانک ملی را در نظر گرفته است.

«خودگردان» دستگاهی است که علاوه بر عملیات های معمول دستگاه های بانکی، عملیات دریافت وجه را هم انجام می دهد. مشتریان می‌توانند به جای حضور در شعبه به عنوان محلی که احتمال ابتلا به ویروس کرونا در آن بالاست، دستگاه خودگردان را برای واریز و حتی دریافت وجه انتخاب کنند.

فهرست محل قرارگیری دستگاه‌های خودگردان‌های بانک ملی در اینجا قابل مشاهده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.