سامانه درخواست تسهیلات آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران

روش درخواست تسهیلات آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران در ادامه امده است. این بانک، اقدام به راه اندازی سامانه تسهیلات آنلاین نموده است.

بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای مشتری مداری و رفاه حال مشتریان حقیقی خود بمنظور صرفه جویی در وقت و هزینه ایشان، اقدام به راه اندازی سامانه تسهیلات آنلاین نموده است به نحوی که در صورت ارائه اطلاعات بصورت کامل و صحت مندرجات و مستندات درخواستی مورد نیاز جهت بهره مندی از تسهیلات، حضور فرد وام گیرنده بهمراه ضامن/ ضامنین مربوطه در شعبه جهت تکمیل پرونده فقط یک بار پیش بینی گردیده است.

در این رابطه مشتریان محترم حقیقی دارای حساب (جاری/ پس انداز) نزد این بانک می توانند با وارد نمودن اطلاعات درخواستی در قسمت های تعبیه شده ، از جزئیات امتیاز میانگین حساب خود مطلع شده و در صورت تمایل می تواند نسبت به ارائه درخواست و پیگیری تسهیلات خود بصورت آنلاین اقدام نمایند .

مشتریان موظفند هرگونه تغییر یا مغایرت در اطلاعات حساب خود را در اسرع وقت و ترجیحاً به شعبه افتتاح کننده حساب اطلاع دهند.

هشدار امنیتی

از آنجا که اطلاعات ثبت شده مشتریان در زمان افتتاح حساب محرمانه تلقی می گردد، خواهشمند است بمنظور حفظ امنیت فضای مجازی کاربران و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، از قراردادن اطلاعات به سایر افراد جداً خودداری فرمایید.

با کلیک بر روی دکمه زیر می‌توانید به سامانه درخواست تسهیلات آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران وارد شوید و پس از وارد کردن شماره مشتری و کد ملی از خدمات این سامانه استفاده کنید.

سامانه درخواست تسهیلات آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران

25 نظرات
 1. عایشه تورانی می گوید

  وام به مبلغ 10 میلیون میخام

  1. ناشناس می گوید

   باریکلا خوبه بخواه

 2. علب می گوید

  خب برودیگه از بانک بگیر

 3. ایوب قاسمی‌دستگردی می گوید

  درخواست وام ۲۰میلیون تومانی دارم

 4. ایوب قاسمی‌دستگردی می گوید

  درخواست وام ۱۵می
  لیون تومانی دارم

  1. نجواکی مرام می گوید

   سلام من وام میخوام ممنون ۵۰۰تومن

 5. محمدباقر موحد می گوید

  با احترام مبلغ ده میلیون تومان وام می خوام

 6. ناشناس می گوید

  ۸۰میلیون تومان

 7. اسماعیل می گوید

  سلام توروخدا.من وام احتیاج دارم خیلی احتیاج دارم به هرکی که دوسش داریدقسم میدم بهتون یه وام ۲۰۰میخوام قسطشم تاماهی۲۵۰۰میدم.فقط جان هرکی دوست داریدکمکم کنیدبدجوری گیرم

 8. ناشناس می گوید

  درخواست ۴۰ ملیون وام

 9. ناشناس می گوید

  مبلغ 20میلیون تومان وام میخواستم

 10. ناشناس می گوید

  تابه امروز نسبت به گردش مالی چقدرمیتونم وام بردارمٕ؟

 11. فرشته تیموری می گوید

  وام بالای پنج میلیون میخوام

 12. محمد می گوید

  چگونه بدون سپرده وام بگیرم؟با درصدکم

  1. علی‌اکبر‌عاشوری می گوید

   من‌یکی‌از‌شهروندان‌رشت‌هستم‌از‌مهره‌ایران‌وام‌گرفتام‌و‌تاحال‌تمام‌قسط‌هارا‌به‌موق‌دارم‌ایا‌میتوان‌دوباره‌وام‌بگیرم‌چون‌خودتان‌‌گفتید‌که‌‌‌اگرخوش‌حسابی‌‌‌باشید‌بدون‌ظامین‌وام‌میدهید‌لطفا‌اطلاع‌دهید‌‌چون‌دراین‌شرایت‌بعد‌اقتصا دی‌احتیاج‌به‌یک‌وام‌دارم‌من‌خودم‌بازنشست‌هستم‌الفا‌‌مرا‌یاری‌کنید

 13. بهزاداقامحمدی می گوید

  سلام‌ ۵۰ تومن وام میخوام

  1. ناشناس می گوید

   سلام من داخل قرض الحسنه مهر ایران حساب دارم ومبلغ به مبلغ داخلش پول ریختم و برداشت کردم و بازنشستگی هم دارم وام بدون سپرده می‌خوام و بدون ضامن البته ضامنم حقوق هم هست والا اینترنتی بلد نیستم ثبت نام کنم میشه شما کمک کنید و باید چکار کنم مرسی

 14. طهماسب می گوید

  سلام چطور میتونم وام دانسجویی بگبرم

 15. اسماعیل می گوید

  سلام ۳۰ تومن وام می خوام نحوه ثبت نام در بانک مهر ایران

 16. میلاد می گوید

  چگونە بدونە سپردە وام بگیرم

 17. حسینعلی سلطان بیگی می گوید

  باسلام .لطفا دلیل بازنشدن تایید قرارداد در بخش تسهیلات انلاین را برطرف کنید .حدود یک هفته ازتاییدیه ضامنین وام گذشته ولی هنوز موفق نشدم قسمت تایید قرارداد رو تکمیل کنم .ممنون میشم اگرپاسخ بدید .

 18. جواد می گوید

  80میلیون وام می‌خوام با درصد کم

 19. ناشناس می گوید

  خب برو در بانک قرض الحسنه مهر حساب باز کن

 20. امیدعبادی می گوید

  درخواست‌۶۰میلیون‌دارم‌‌وام‌دارم

 21. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید من 50میلیون به مدت ماه در بانگ گذشته ام از شما خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید نحوه استفاده از وام تا چه مبلغی وام می دهنداجر کم عندالله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.