سامانه درخواست تسهیلات آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای مشتری مداری و رفاه حال مشتریان حقیقی خود بمنظور صرفه جویی در وقت و هزینه ایشان، اقدام به راه اندازی سامانه تسهیلات آنلاین نموده است به نحوی که در صورت ارائه اطلاعات بصورت کامل و صحت مندرجات و مستندات درخواستی مورد نیاز جهت بهره مندی از تسهیلات، حضور فرد وام گیرنده بهمراه ضامن/ ضامنین مربوطه در شعبه جهت تکمیل پرونده فقط یک بار پیش بینی گردیده است.

در این رابطه مشتریان محترم حقیقی دارای حساب (جاری/ پس انداز) نزد این بانک می توانند با وارد نمودن اطلاعات درخواستی در قسمت های تعبیه شده ، از جزئیات امتیاز میانگین حساب خود مطلع شده و در صورت تمایل می تواند نسبت به ارائه درخواست و پیگیری تسهیلات خود بصورت آنلاین اقدام نمایند .

مشتریان موظفند هرگونه تغییر یا مغایرت در اطلاعات حساب خود را در اسرع وقت و ترجیحاً به شعبه افتتاح کننده حساب اطلاع دهند.

هشدار امنیتی

از آنجا که اطلاعات ثبت شده مشتریان در زمان افتتاح حساب محرمانه تلقی می گردد، خواهشمند است بمنظور حفظ امنیت فضای مجازی کاربران و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، از قراردادن اطلاعات به سایر افراد جداً خودداری فرمایید.

با کلیک بر روی دکمه زیر می‌توانید به سامانه درخواست تسهیلات آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران وارد شوید و پس از وارد کردن شماره مشتری و کد ملی از خدمات این سامانه استفاده کنید.

سامانه درخواست تسهیلات آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران

4 نظرات
 1. عایشه تورانی می گوید

  وام به مبلغ 10 میلیون میخام

 2. ناشناس می گوید

  ۸۰میلیون تومان

 3. محمد می گوید

  چگونه بدون سپرده وام بگیرم؟با درصدکم

 4. بهزاداقامحمدی می گوید

  سلام‌ ۵۰ تومن وام میخوام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.