متقاضیان تسهیلات یک میلیونی باید در کدام سایت ثبت نام کنند؟

رئیس سازمان برنامه و بودجه از 23 میلیون خانوار یارانه بگیر خواست تا در صورت موافقت با تسهیلات یک میلیون تومانی به سایت مراجعه کنند.

محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: خانوارهایی که متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی هستند در سایت ثبت نام کرده و موافقت خود را با این موضوع اعلام کنند.

گفتنی است هنوز سایت ثبت نام وام یک میلیون‌ تومانی مشخص نشده است.

کارت یارانه 23 میلیون خانوار یک میلیون تومان شارژ  می‌شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفته است: علاوه بر کسانی که در حد 4 میلیون نفر می توانند از یک تا دو میلیون تومان قرض الحسنه یا شارژ به کارت هدفمند ایشان صورت می‌گیرد با یک وقفه یا تنفس چند ماهه از محل یارانه شان پرداخت و کسر می شود. قرار شد تمامی کسانی که یارانه می گیرند و شامل 23 میلیون خانوار هستند یک میلیون تومان در کارت هایشان از ماه آینده شارژ شود که با دستور رئیس جمهور محترم انجام خواهد شد.

بدون مراجعه به بانک برای ثبت نام وام یک میلیونی اقدام کنید

معاون رئیس جمهور افزود: کسانی که یارانه می گیرند بدون مراجعه به بانک در سایت موافقت کنند و یارانه آنها به عنوان ضمانت در نظر گرفته می شود که برای خرید تجهیزات بوده و تسهیلات 12 درصد محسوب می شود.

حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه صبح امروز هیئت دولت گفته است مصوب می‌کنیم در زمان پرداخت یارانه اردیبهشت ماه یک میلیون تومان به تمام خانوارهای یارانه بگیر پرداخت شود.

هنوز اطلاعات دقیقی از دستورالعمل پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی در دست نیست و مشخص نشده که خانوارهای یارانه بگیرها باید در کدام سایت ثبت نام کنند و به چه اطلاعاتی برای ثبت‌نام نیاز دارند. 

/ فارس

  اولین بسته حمایتی به حساب خانوارهای متضرر از کرونا واریز شد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.