تحولات در درگاه پرداخت اینترنتی ایران کیش مورد استقبال قرار گرفت

بهزاد علیپور، معاون فناوری اطلاعات ایران کیش گفت: سال 98 اگر چه سال پرچالشی بود اما  موفقیت‌های خوبی هم به دست آمد. ایران کیش در ارتقای کیفیت سرویس‌ها و محصولات خود به دستاوردهای خوبی رسید. برای مثال موفق شدیم درگاه پرداخت اینترنتی ایران کیش را با رابط کاربری (UI) جدید و امکانات تازه ارائه کنیم، با تحولات صورت گرفته در حال حاضر درگاه پرداخت اینترنتی این شرکت جزو بهترین درگاه‌های IPG کشور محسوب می‌شود.

ایجاد سرویس‌های متنوع برای بسیاری از سازمان‌ها

وی افزود: همچنین به طور خاص سرویس‌های متنوع زیادی برای بسیاری از سازمان‌های کشور ایجاد کردیم، درزمینه ارائه رمز دوم پویا، پیشرو بودیم و در سامانه هریم همکاری‌های خیلی خوبی با بانک مرکزی و شاپرک صورت گرفت. اولین PSP بودیم که موفق شدیم به این خدمات متصل شویم و دراین حوزه ارائه خدمت کنیم که اکنون نتیجه‌اش در سامانه IPG و نرم‌افزار پات مشهود است و مردم می‌توانند از آن استفاده کنند.

بومی سازی نرم‌افزار دستگاه‌های پوز

وی ادامه داد: در زمینه دستگاه پوز، موفقیت‌های خیلی خوبی داشتیم توانستیم برای برندهای اصلی شرکت در دستگاه‌های پوز، نسخه‌های بومی ارائه کنیم، اکنون ادعا می‌کنیم نرم‌افزاری که ما به صورت بومی ارائه کردیم و قابل استفاده است با کیفیت‌ترین و بهترین نسخه‌های موجود در بازار است، هم از لحاظ زمان پاسخگویی، هم امنیت تراکنشی، بهبودهای خوبی صورت گرفت. سامانه سوییچ ایران کیش را نیز به شاپرک دو ارتقا دادیم.

ارتقای رتبه ایران کیش در آمار تراکنش‌ها

علیپور گفت:  به لحاظ فنی در همه موارد کاری کردیم که همکاران ما در حوزه بازاریابی دچار مشکل فنی نباشند و بتوانند با تمام PSP‌ها رقابت کنند. فیچرهای خوبی داریم، ذخیره کارت‌ها بر اساس شماره تلفن‌های همراه، قابلیت‌های گرافیکی که در IPGایجاد شده است و یا حضور در هریم باعث می‌شود که ما اکنون نه تنها نسبت به رقبا چیزی کم نداشته بلکه بهترین باشیم. اخیرا اتفاقاتی افتاده که باعث ارتقای تراکنش‌ها در این درگاه شده است اما جا دارد رتبه‌های خیلی بهتری در آمار تراکنش داشته باشیم.

برنامه‌های ایران کیش برای سال 99

وی خاطر نشان ساخت: بخشی از کارهایی که در سال 98 انجام دادیم ثمره‌اش در سال 99 مشخص می‌شود. در سال گذشته بخشی از کارها را در سطح رونمایی و یا دموی محصول انجام دادیم مانند پرداخت کیوآر کد که با شراکت بانک تجارت صورت گرفت و تمامی امور فنی آن در ایران کیش انجام شد. پروژه‌های دیگری داریم که بسیار خاص هستند . فیچرهایی که هم اکنون داریم و همچنان فیچرهای خاصی که اضافه می‌کنیم در صنعت پرداخت کشور بی‌نظیر است. مواردی هم هست که واحد معاونت کسب‌وکار ایران کیش هر زمان خواست می‌تواند آن را اعلام کند ولی برنامه‌های خیلی زیادی داریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.