دریافت شبا از طریق اطلاعات هویتی در بانک آینده مهیا شد

دریافت شبا از طریق اطلاعات هویتی در بانک آینده مهیا شده است. شما می‌توانید شماره شبای بانک آینده را از طریق اطلاعات هویتی دریافت کنید.

“شبا” یا شماره حساب بانکی ایران، یکی از ابزارهای ارائه خدمات بانکی در بانک آینده است که به منظور تسهیل و استانداردسازی مبادلات بین بانکی و بین‌المللی بانک‌های کشور در تمامی سامانه‌های پرداخت بین بانکی قابل استفاده است.

دریافت شبا از طریق اطلاعات هویتی در بانک آینده

مشتریان محترم بانک آینده، می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز با مراجعه به صفحه محاسبه شبا، از طریق وارد نمودن “شماره حساب” یا “اطلاعات هویتی”، به راحتی، “شبای” خود را دریافت کنند.

لازم به ذکر است برای دریافت شبای بانک آینده از طریق اطلاعات هویتی، شماره ملی، شماره شناسنامه و تاریخ کامل تولد (روز، ماه، سال)، الزامی است که پس از واردکردن این اطلاعات به همراه کد امنیتی، “شبای” تمامی حساب‌های مربوط به خود را دریافت می‌کنید.

هر شماره حساب بانکی (صرف‌نظر از آن که متعلق به کدام بانک باشد)، قابل تبدیل به یک «شبا» خواهد بود. مشتریان گرامی بانک آینده می‌توانند برای اطلاع از “شبای” سپرده‌ خود نزد بانک آینده، از  دو روش‌ یاد شده با مراجعه به تارگاه بانک، استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.