هوش مصنوعی گوگل درباره اعطای وام به مشاغل کرونایی تصمیم می‌گیرد

گوگل یک برنامه جدید هوش مصنوعی عرضه کرده که به بانک‌ها امکان می‌دهد برای اعطای وام به شرکت‌های کوچک درگیر با مشکلات ناشی از کرونا به شکلی دقیق تصمیم بگیرند.

به گزارش زددی نت، برنامه هوش مصنوعی گوگل که پی‌پی‌پی لندیگ نام دارد، به مؤسسات مالی و بانک‌ها امکان می‌دهد تا با سرعت بالایی درخواست‌های دریافت وام شرکت‌ها و کسب‌وکارهای کوچک را بررسی و پردازش کنند و در مورد هر یک از آنها بهترین تصمیم را بگیرند.

شیوع ویروس کرونا و اثرات مخرب اقتصادی و مالی آن باعث شده تا بسیاری از شرکت‌های کوچک خواستار دریافت وام از بانک‌ها شوند تا بتوانند این شرایط بحرانی را پشت سر بگذارند. ابزار هوشمند گوگل ردگیری و پردازش درخواست‌های دریافت وام، استخراج سریع داده‌های حیاتی از آنها و تحلیل سوابق تاریخی درخواست کنندگان و تصمیم گیری در این زمینه را تسهیل می‌کند.

با توجه به افزایش شدید درخواست‌های وام بانکی صاحبان مشاغل کوچک در آمریکا، پی‌پی‌پی لندیگ می‌تواند باعث صرفه‌جویی زمانی و مالی در مؤسسات مالی و بانک‌های آمریکا شود. گوگل وعده داده که در آینده نزدیک خدمات مالی بیشتری را با توجه به تبعات بحران کرونا ارائه خواهد کرد.

/ مهر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.