در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پرداخت نوین چه گذشت؟ / تحقق سود 48 درصدی در سال 98

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت پرداخت نوین آرین برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 برگزار شد.

در مجمع عمومی سالانه شرکت پرداخت نوین چه گذشت؟

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت نوین، مجمع شرکت با حضور اکثریت سهامداران، حسابرس و بازرس قانونی، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت برگزار شد و گزارش عملکرد و صورت های مالی این شرکت پس از قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی به تصویب رسید.

وحید حجتی، مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین با ارائه گزارشی جامع از فعالیت های شرکت در سال گذشته، در خصوص فعالیت های محوری این شرکت گفت: بازاریابی و نصب پایانه های فروش، ارائه خدمات نوین در حوزه پرداخت، بازاریابی، جانمایی، نصب و پشتیبانی دستگاه های خودپرداز، ارائه خدمات پرداخت های غیرحضوری اینترنتی و موبایلی، بررسی و تأمین سرمایه برای کسب وکارهای نوپا و ارائه خدمات کارت اعتباری و پرداخت، اهم فعالیت های شرکت پرداخت نوین آرین است.

او با اشاره به چشم انداز قرار گرفتن در زمره پنج شرکت برتر صنعت پرداخت، در افق 1400 گفت: مأموریت ما ارائه زنجیره کاملی از خدمات و محصولات ارزش آفرین صنعت پرداخت با اولویت کسب وکارهای اکوسیستم دیجیتال در هر زمان و مکان است که با تکیه بر فناوری روز و تجربه به صورت هوشمند، امن و چابک ارائه می شود.

بازوی اجرایی بانک اقتصادنوین در مسیر تحول دیجیتال

حجتی با تاکید بر اینکه شرکت پرداخت نوین آرین، بازوی اجرایی بانک اقتصادنوین در مسیر تحول دیجیتال است، افزود: افزایش سودآوری و ایجاد درآمد پایدار، افزایش بهره وری دارایی ها و سرمایه های انسانی، افزایش سهم بازار در نظام پرداخت، ارتقا جایگاه اجتماعی و تجاری برند پرداخت نوین آرین، ارتقا سطح تعاملات با بانک و گروه نوین، توسعه و ارائه خدمات جدید و افزایش کیفیت محصولات از ارزش های بنیادین این شرکت است.

پروژه‌های پرداخت نوین در سال 98

مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین درباره پروژه مهم این شرکت در سال گذشته به کارت اعتباری اشاره کرد و اظهار داشت: سود عملیاتی در شش ماهه دوم سال 98 با رشد قابل توجه نسبت به نیمه اول سال مواجه شد به طوری که سود عملیاتی شرکت در شش ماه دوم سال گذشته رکورد 788 درصد را ثبت کرد. سود عملیاتی شرکت در سال 98 نسبت به 97 حدود 48 درصد ثبت شد که آن نیز رقم قابل توجهی است.

حجتی در پایان مجمع عمومی سالانه شرکت پرداخت نوین با تاکید بر اینکه در سال جاری چهارده پروژه کلان برای شرکت تعریف شده است، گفت: پروژه سوپراپ گروه مالی اقتصادنوین، طراحی و ورود به پروژه تحول دیجیتال برای شرکت و گروه مالی اقتصادنوین از مهم ترین برنامه‌های شرکت پرداخت نوین آرین در سال 99 است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.