پرداخت کرایه تاکسی در اصفهان بدون نیاز به پول نقد با اپلیکیشین «اصکیف»

شرکت به پرداخت ملت با همکاری شهرداری و شرکت تاکسیرانی اصفهان زیرساخت لازم را در جهت مبارزه هر چه بهتر با شیوع کرونا برای پرداخت کرایه تاکسی در اصفهان بدون نیاز به پول نقد بصورت رایگان برای شهروندان و رانندگان ایجاد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، مسافران تاکسی در اصفهان می‌توانند در صورت استفاده از تاکسی‌های متصل به سامانه اصکیف (کیف پول الکترونیکی شهروندان اصفهانی) کرایه خود را بدون دغدغه بابت داشتن پول نقد یا وجود پول خرد برای دریافت مابقی کرایه و نیز بدون نگرانی از سرایت بیماری‌های واگیردار، تنها با اسکن‌کردن بارکد دوبعدی (QR) نصب‌شده در داخل تاکسی پرداخت نمایند.

همچنین در همان لحظه، برنامه اصکیف رانندگان، پیغام ” پرداخت با موفقیت انجام شد ” را نمایش می‌دهد و آنها قادر خواهند بود با مراجعه به منوی گزارشات نسبت به دریافتی‌های خود مطلع شوند.

برای برخورداری از این خدمت، رانندگان تاکسی به دو روش می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند:

1- ثبت نام از طریق کمک گرفتن از نیروها و ترویج کنندگان اصکیف مستقر در سطح شهر و میادین و ایستگاه های اصلی رانندگان تاکسی :

ترویج کنندگان اصکیف در سطح شهر اصفهان با لباس و آرم تجاری شرکت به پرداخت ملت به رانندگان تاکسی مراجعه می کنند و با ارائه قرارداد پذیرندگی، توضیحات و آموزش های لازم را ارائه داده و سه عدد بارکد دو بعدی را به راننده تحویل می‌دهند که یکی برای صندلی جلو و دو عدد در صندلی های عقب نصب می‌شوند، این بارکدها حداکثر 72 ساعت پس از تایید پذیرندگی فعال و به شماره حساب رانندگان متصل و قابل استفاده خواهد بود .

2- ثبت نام از طریق وب سایت شرکت به پرداخت ملت

پس از مراجعه به آدرس سایت و انتخاب منو پذیرندگان و انتخاب درخواست پذیرندگان تاکسی اصفهان نسبت به تکمیل اطلاعات خود و دریافت کد رهگیری اقدام نموده و پس از 72 ساعت برای هماهنگی جهت تکمیل فرایند از سر شماره رسمی شرکت به پرداخت با درخواست کنندگان تماس گرفته می شود .

  سود سهامداران حقیقی و حقوقی " پرداخت " اول آبان ماه واریز می‌شود

شهروندان عزیز می‌توانند از طریق ارسال عدد 3 به شماره 3000173030 و یا از طریق مارکت‌های معتبر ( کافه بازار و گوگل پلی) نسبت به دریافت و نصب اپلکیشین اصکیف اقدام نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.