امکان صدور «بیمه کرونا» و «ثبت‌نام سامانه سجام» از طریق اپلیکیشن صاپ

امکان صدور «بیمه کرونا» و «ثبت‌نام سامانه سجام» بر روی نسخه جدید اپلیکیشن صاپ فراهم و زنجیره خدمات غیرحضوری این اپلیکیشن تکمیل شد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، نسخه جدید اپلیکیشن پرداخت «صاپ» دو خدمت جدید ثبت‌نام و خرید بیمه نامه کرونا بیمه سرمد و ثبت‌نام در سامانه سجام را بر روی گوشی‌های تلفن همراه هوشمند فراهم کرد.
بر این اساس، کاربران این اپلیکیشن می‌توانند به راحتی و به صورت غیرحضوری، بیمه‌نامه کرونای بیمه سرمد را برای آسودگی خاطر خود و سایر افراد خانواده با سقف‌های مبلغی خریداری کنند و از پوشش‌های بیمه درمان و بیمه عمر این بیمه‌نامه بهره‌مند شوند.

کاربران «صاپ» همچنین به صورت مستقیم و غیرحضوری می‌توانند در سامانه جامع اطلاعات مشتریان «سجام» ثبت‌نام و کدبورسی برای معامله در بازارهای بورس و فرابورس دریافت کنند.

پیش از این نیز امکان ثبت‌نام و خرید واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری (ETF) بر روی گوشی‌های تلفن همراه هوشمند فراهم شده بود که با توجه به عرضه گسترده سهام دولتی شرکت‌های بزرگ در بازار سرمایه تا ماه‌های آینده، شرایط خرید واحدهای این صندوق‌ها به صورت آنلاین و غیرحضوری بر روی این اپلیکیشن فراهم است.

همچنین با رونمایی از کیف پول و کدخوان الکترونیک اپلیکیشن پرداخت «صاپ» امکان تراکنش و مراوده مالی سریع و آسان بدون نیاز به حضور فیزیکی کارت‌های بانکی فعال در این اپلیکیشن فراهم شد. انتقال وجه بین دارندگان کیف پول «صاپ»  بدون پرداخت کارمزد بانکی، پرداخت از طریق اسکن بارکد دو بعدی (QRکد) پایانه فروشگاهی در این اپلیکیشن بدون حضور فیزیکی کارت از جمله ویژگی‌های کیف پول «صاپ» به شمار می‌رود.

دیگر خدمات اپلیکیشن «صاپ» 

«صاپ» اولین اپلیکیشن ارائه‌دهنده خدمات کارت به کارت از مبدأ بانک صادرات ایران به سایر بانک‌ها است و تنها سامانه‌ای است که صدور آنلاین بیمه‌نامه به‌ صورت مستقیم را ارائه می‌کند. عملیات فعال‌سازی سامانه به راحتی و بدون نیاز به مراجعه به شعبه انجام می‌شود و تنها با داشتن رمز دوم کارت بانکی می‌توان فعالیت‌های مالی را از طریق سامانه‌ای امن با کاربری آسان انجام داد.

انتقال وجه کارت به کارت از مبدأ بانک‌های عضو شتاب، خرید شارژ آنلاین/ بسته اینترنتی، فروش شارژ به صورت درون‌بانکی، پرداخت به حساب سازمان‌های خیریه و نیکوکاری، پرداخت قبوض، پرداخت قبض موبایل به صورت مستقیم، پرداخت قبوض سازمانی، گردش حساب، امکان ثبت و نگهداری تراکنش‌های پرکاربرد در لیست محبوب من، رویت گزارش تراکنش‌ها و مدیریت پروفایل مشتری از طریق منوی تنظیمات، مهمترین خدمات ارائه شده از طریق اپلیکیشن «صاپ» است.

برای دانلود اپلیکیشن صاپ از دکمه زیر استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن صاپ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.