احراز هویت سجام در بیش از 580 شعبه بانک سپه کلید خورد

با امضای تفاهم نامه همکاری میان بانک سپه و شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه 585 شعبه این بانک آماده احراز هویت سجام متقاضیان هستند.

احراز هویت سجام در بانک سپه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه؛ دکتر خسرو فرحی عضو هیئت مدیره بانک سپه در این مراسم که با حضور مدیران بانک سپه و شرکت سمات در شعبه بلوار کشاورز تهران برگزار شد گفت: بانک سپه در راستای افزایش تعاملات خود با بازار سرمایه ، شعبه ویژه ای را به شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اختصاص داده تا بتواند در آینده نزدیک خدمات بازار سرمایه را در شعب منتخب خود ارائه دهد.

عضو هیئت مدیره از پیش بینی تجهیز بیش از 580 شعبه بانک سپه برای احراز هویت مشتریان در مرحله اول و توسعه بیشتر آن در آینده خبر داد و با اشاره به نقش مهم بازار سرمایه در اقتصاد کشور اظهار امیدواری کرد تا با تکیه بر تجارب نخستین بانک ایرانی و استفاده از ظرفیت بانک های ادغامی، با ایجاد تعاملی سازنده و فراگیر زمینه ارائه خدمات شایسته به جامعه فراهم شود.

دکتر حسین فهیمی مدیرعامل سمات در این مراسم با اشاره به استقبال گسترده مردم از بازار سرمایه این بازار را نقطه اتکای اقتصاد کشور و پلی میان اعتماد پس انداز کنندگان و شرکت های سرمایه پذیر عنوان کرد.

فهیمی اطمینان و اعتماد طیف گسترده ای از جامعه به بازار سرمایه را مایه مباهات دانست و اظهار داشت: یکی از برنامه های مهم شرکت سپرده گذاری مرکزی این است که خدمات بازار سرمایه را به سمت مشتریان بانک ها ببرد.

احراز هویت سجام در بانک سپه

شعبه ویژه سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه

مدیرعامل سمات با بیان اینکه سجام درگاه ورودی سهامداران به بازار سرمایه است، افزود: این سامانه زیر ساخت های خدماتی فراوانی را فراهم خواهد کرد به گونه ای که توزیع متمرکز سود و حضور در مجامع الکترونیک از طریق سجام عملیاتی خواهد شد و سهامداران می توانند سود سهام شرکت های بورسی و فرابورسی، صندوق های سرمایه گذاری و انواع اوراق را دریافت کنند.

وی ضمن تشکر و قدردانی از بانک سپه به دلیل اختصاص شعبه ویژه به نام «سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه» و همینطور تعاملات مثبت دوجانبه برای ارائه خدمات به مشتریان ابراز امیدواری کرد این مراسم نقطه عطفی در افزایش تعاملات میان بازار پول و سرمایه باشد.

در پایان این مراسم فهیمی مدیرعامل شرکت سمات و فرحی عضو هیئت مدیره بانک سپه تفاهم نامه همکاری و لوح یاد بود رونمایی از سامانه احراز هویت را امضا کردند.

شایان ذکر است بانک سپه با همکاری شرکت «سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه» و «شرکت کارگزاری بانک سپه» در 585 شعبه منتخب خود در سراسر کشور خدمات بازار سرمایه را به مشتریان ارائه کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.