ساعت کار بانک‌های خصوصی از ابتدای خردادماه اعلام شد

کانون بانک‌های خصوصی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد ساعت کار بانک‌های عضو این کانون از ابتدای خردادماه بدون تغییر نسبت به اطلاعیه 28 فروردین‌ماه، از ساعت 7:30 تا 14:30 و در روزهای پنج‌شنبه تا 13 خواهد بود.

ساعت کار بانک‌های خصوصی از ابتدای خردادماه

 کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به سوالاتی که از سوی مراجع مختلف در خصوص ساعات کاری بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی با این کانون مطرح شد، به استحضار می‌رساند ساعات کار بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی عضو این کانون کماکان و تا اطلاع ثانوی برابر ساعات تعیین شده جدول مندرج در اطلاعیه‌ مورخ 28 فروردین 1399 است و در صورتی که تغییری در آن ایجاد شود، مراتب به استحضار خواهد رسید.

براین اساس ساعات کار کارکنان همه روزه از ساعت 7:30 تا 14:30 و پنجشنبه‌ها ساعت 13 و پذیرش مشتریان نیز از ساعت 8 تا 14 و روزهای پنج‌شنبه تا 12:30 خواهد بود.

این کانون همچنین از مدیران واحدها خواسته است تا همچون گذشته تسهیلاتی از نظر زمانی برای بانوانی که دارای فرزندان خردسال هستند یا دوران بارداری را سپری می‌کنند یا کارکنانی که دارای بیماری‌های زمینه‌ای هستند مد نظر قرار دهند.

گفتنی است طبق اعلام دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها از اول خرداد ماه دورکاری و شیفت‌بندی کارمندان بانک‌های دولتی و نیمه دولتی لغو می‌شود و کارمندان باید براساس ساعت کار جدید در بانک‌ها حضور داشته باشند.

  ساعت کار بانک‌های خصوصی تغییر کرد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.