دریافت رمز پویای بانک آینده با پیشخوان مجازی و کیلید

دریافت رمز پویای بانک آینده با پیشخوان مجازی و کیلید امکانپذیر شده است ومشتریان می‌توانند نسبت به فعال‌سازی رمزهای پویای بانک آینده خود، اقدام نمایند.

بانک آینده در راستای دسترسی بیش‌تر مشتریان به خدمات متمایز و ارتقا خدمات غیرحضوری و هم‌چنین، توسعه خدمات بانکداری الکترونیکی، خدمتی جدید ارائه کرده است.

دریافت رمز پویای بانک آینده با پیشخوان مجازی و کیلید

مشتریان  می‌توانند از طریق دو اپلیکیشن «پیشخوان مجازی» و «کیلید»، نسبت به فعال‌سازی رمزهای پویا برای هر یک از کارت‌های بانک آینده خود، اقدام نمایند.

با «پیشخوان مجازی»، به نشانی: abplus.ir و واردکردن نام کاربری و رمز عبور سامانه و نیز انتخاب منوی خدمات، از این خدمت بهره‌مند شده و از مراجعه به دستگاه خودپرداز برای فعال‌سازی رمز دوم پویا بی‌نیاز شد.

هم‌چنین، با نصب و فعال‌سازی اپلیکیشن «کیلید» بانک آینده روی گوشی همراه، می‌توانید رمز پویای کارت‌های بانک آینده خود را فعال کنید.

یادآور می‌شود برنامه‌های «ریما» و «پیامک» از دیگر ابزاری است که بانک آینده، به‌منظور فعال‌سازی رمز پویا، برای مشتریان محترم، در نظر گرفته و هم‌اکنون در دسترس مشتریان عزیز است که علاوه بر خدمت یادشده، می‌توانند از آن بهره ببرند.

مرکز ارتباط بانک با شماره 27663200 – 021 نیز پاسخ‌گوی مشتریان گرامی است.

1 نظر
  1. سعیده عباسی هلالات می گوید

    متاسفانه شماره مشتری خود را فراموش کردم
    و برایم آمدن به بانک غیر ممکن است
    لطفا راهنمایی ام کنید باتشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.