فعالسازی اینترنت بانک دی بدون مراجعه به شعبه

با هدف گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعه حضوری مشتریان به شعب، سرویس ثبت نام غیرحضوری اینترنت بانک دی راه اندازی شد.

ثبت نام غیرحضوری اینترنت بانک دی امکان‌پذیر شد

به گزارش روابط عمومی بانک دی، محمدعلی بخشی‌زاده، عضو هیئت عامل و معاون فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک بانک دی با اعلام این خبر گفت: به منظور ارائه حداکثری خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعه مشتریان به شعبه، مشتریانی که تاکنون کاربر اینترنت بانک دی نبوده‌اند، می‌توانند از این پس بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعبه با ایجاد نام کاربری و رمز عبور از خدمات اینترنت بانک دی استفاده کنند.

وی افزود: مشتریان برای استفاده از این سرویس باید با مراجعه به صفحه اصلی اینترنت بانک دی و انتخاب گزینه «ثبت نام در اینترنت بانک»، اقدام به وارد کردن اطلاعات کدملی، شماره کارت، رمز دوم ،تاریخ انقضاء، cvv2  کارت خود و درج پیامک ارسالی به شماره موبایل ثبت شده مشتری در سیستم کنند تا بتوانند اینترنت بانک دی را فعال کنند.

بر اساس این گزارش، مشتریان می‌توانند با استفاده از اینترنت بانک دی، بدون مراجعه حضوری به شعبه از خدماتی مانند دریافت انواع گزارش انتقال وجه، صورتحساب (ماهانه، 3 ماهه، 6 ماهه)، گزارش‌های 30 روزه (پایا، ساتنا، کارت، چک، تسهیلات)، نمایش خلاصه تراکنش‌ها بر روی تقویم، انواع انتقال وجه (کارت به کارت، عادی، ساتنا، پایا و…)، گزارش چک و دسته چک، پرداخت اقساط تسهیلات، پرداخت انواع قبوض و بازنشانی رمز عبور اینترنت بانک استفاده کنند.

گفتنی است تا پیش از این برای دریافت نام کاربری و رمز عبور و استفاده از اینترنت بانک دی، مراجعه حضوری مشتری به شعبه الزامی بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.