شرکت آبفای استان گیلان با ایران کیش تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

تفاهم‌نامه همکاری ایران کیش با شرکت آب و فاضلاب استان گیلان امضا شد.

تفاهم‌نامه همکاری ایران کیش و آبفای استان گیلان

این تفاهم‌نامه با حضور سید محسن حسینی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفای گیلان و پیمان طبری، مدیر عامل ایران کیش در راستای توسعه زیر ساخت‌های آب و فاضلاب استان به امضا رسید.

سید محسن حسینی با بیان اینکه این شرکت نیاز دارد تا به روش بسیار راحت اطلاعات مالی قبوض را به مشترکین منتقل و شرایطی برای مردم فراهم کند که آنها بتوانند قبوض خودشان را به سادگی پرداخت نمایند گفت: ما وظیفه داریم تا ساده ترین راه ها را اختیار مردم قرار دهیم، در تفاهم‌نامه با ایران کیش به دنبال این هستیم تا بتوانیم بستر مالی مورد نیاز ارتباط با مردم را فراهم کنیم با توجه به امکانات بسیار خوبی که در نرم‌افزار پات دیده شده است ازاین اپلیکشین استفاده خواهیم کرد.

اپلیکشین پات؛ یک لینک ارتباطی با مشترکین

حسینی افزود: پات به عنوان یک نرم‌افزار روان می‌تواند امکانات اشتراک‌گیری را فراهم و مشترکین بیشتری را وارد نرم‌افزار کند، نوید یک همکاری بسیار خوب با ایران کیش را می‌دهم.

مدیرعامل و رئیس هیت مدیره شرکت آبفای گیلان گفت: قرار است از طریق پات یک لینک ارتباطی با مشترکین خودمان برقرار ‌کنیم، تا اطلاعات قبوض خود را دریافت، از سوابق آن آگاهی یافته و به پرداختش اقدام کنند. تسهیل در فرایند پرداخت توسط این اپلیکیشن انجام خواهد گرفت.

همکاری ایران کیش و آبفای استان گیلان

وی با بیان اینکه شرکت‌های آب و فاضلاب استان های مختلف شرکت‌های مستقلی هستند اما تمامی این شرکت‌ها ارتباطاتی از لحاظ مهندسی با یکدیگر دارند، اظهارداشت: روش‌های متفاوتی که شرکت های استانی استفاده می‌کنند در همایش مدیران ارشد بیان و مزایای آن تشریح می‌شود، این موضوع مارا ترغیب می‌کند تا باقی استان‌ها نیز ازاین مسئله استفاده کنند، ممکن است از سوی ما نیاز نباشد تا تبلیغ زیادی برای این نرم‌افزار کنیم، چون نرم‌افزارهای کاربردی راه خودشان را خودشان باز می کنند.

حسینی با بیان اینکه در استان گیلان چیزی نزدیک به یک میلیون مشترک خانوار وجود دارد درباره نحوه اطلاع رسانی پیرامون ایجاد چنین امکانی در پات از سوی آبفا گفت: قطعا بعد از طی مراحل لازم، از طریق شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور دراینباره اطلاع رسانی خواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.