فعال‌سازی غیرحضوری اینترنت بانک دی

با هدف گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعه مشتریان به شعب، سرویس فعال‌سازی غیرحضوری اینترنت بانک دی راه اندازی شد.

با هدف گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعه حضوری مشتریان به شعب، سرویس ثبت نام غیرحضوری اینترنت بانک دی راه اندازی شد.

به منظور ارائه حداکثری خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعه مشتریان به شعبه با فعال‌سازی غیرحضوری اینترنت بانک دی، مشتریانی که تاکنون کاربر اینترنت بانک دی نبوده‌اند، می‌توانند از این پس بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعبه با ایجاد نام کاربری و رمز عبور از خدمات اینترنت بانک دی استفاده کنند.

مشتریان برای استفاده از این سرویس باید با مراجعه به صفحه اصلی اینترنت بانک دی و انتخاب گزینه «ثبت نام در اینترنت بانک»، اقدام به وارد کردن اطلاعات کدملی، شماره کارت، رمز دوم ،تاریخ انقضاء، cvv2 کارت خود و درج پیامک ارسالی به شماره موبایل ثبت شده مشتری در سیستم کنند تا اینترنت بانک دی آنها فعال شود.

توجه: برای بازنشانی غیرحضوری رمز اینترنت بانک دی از طریق خودپرداز اینجا کلیک کنید.

مشتریان می‌توانند با استفاده از اینترنت بانک دی، بدون مراجعه حضوری به شعبه از خدماتی مانند دریافت انواع گزارش انتقال وجه، صورتحساب (ماهانه، 3 ماهه، 6 ماهه)، گزارش‌های 30 روزه (پایا، ساتنا، کارت، چک، تسهیلات)، نمایش خلاصه تراکنش‌ها بر روی تقویم، انواع انتقال وجه (کارت به کارت، عادی، ساتنا، پایا و…)، گزارش چک و دسته چک، پرداخت اقساط تسهیلات، پرداخت انواع قبوض و بازنشانی رمز عبور اینترنت بانک استفاده کنند.

گفتنی است تا پیش از این برای دریافت نام کاربری و رمز عبور و استفاده از اینترنت بانک دی، مراجعه حضوری مشتری به شعبه الزامی بود.

2 نظرات
  1. علی می گوید

    سلام ضامن می خوام

  2. علی می گوید

    سلام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.