امکان افتتاح غیرحضوری حساب طرح تسهیلات ارزان قیمت پردیس بانک سینا

در راستای کمک به کاهش مراجعات حضوری مشتریان عزیز و ایجاد امکان انجام امور بانکی از طریق کانال‌های غیرحضوری و ایمن، افتتاح حساب پردیس بانک سینا با اینترنت بانک میسر شد.

امکان افتتاح غیرحضوریحساب طرح تسهیلات ارزان قیمت پردیس بانک سینا

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، در راستای تحقق استراتژی بهبود شاخص های عملیات بانکداری اسلامی از طریق پرداخت وام قرض الحسنه در حوزه اشتغال و کارآفرینی و نیاز مصرفی هموطنان گرامی، طرح پردیس در این بانک اجرایی شده که با فراهم شدن امکان افتتاح حساب این طرح از طریق اینترنت بانک، مشتریان بانک سینا می توانند از امتیاز دریافت وام قرض الحسنه این طرح با کارمزد 4 درصد بهره مند شوند.

بر اساس طرح سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت پردیس که ویژه اشخاص حقیقی و حقوقی است، متقاضیان با افتتاح حساب سپرده ای حداقل به مبلغ 1 میلیون ریال و براساس میانگین موجودی از وام قرض‌الحسنه این طرح تا سقف 500 میلیون ریال برای توسعه کسب‌وکارهای کوچک و اشتغالزایی و جهت رفع نیازهای ضروری خود با کارمزد 4 درصد بهره‌مند شوند. به سپرده متقاضیان این طرح، سود علی‌الحساب پرداخت می‌شود.

سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز در صورت احراز شرایط جهت استفاده از مزایای طرح پردیس بانک سینا، می‌توانند نسبت به ارائه تقاضای دریافت تسهیلات جهت کارکنان خود اقدام نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.