معاون فناوری بانک تجارت: شاهد بهبود خدمت‌رسانی ایران کیش هستیم

سید محمود احمدی معاون فناوری اطلاعات بانک تجارت با بیان اینکه بانک تجارت اهمیت ویژه‌ای برای ایران کیش قائل است گفت: دریکی دوسال اخیرشاهد بهبود وضعیت و ارائه خدمات وسرویس‌های این شرکت بودیم که امیدواریم با حضورهیئت مدیره جدید این مسیر تداوم بیابد. من نیز در معاونت فناوری این بانک تمام تلاشم را برای هرچه پررنگتر کردن نقش شرکت و خدمات بیشتر به مردم انجام خواهم داد.

وی ادامه داد: واقعیت این است که بخش فناوری و شرکت های تابعه بانک تجارت در یک هم افزایی و داد وستد با یکدیگر می توانند اتفاقات بزرگتری را رقم بزنند.  یکی از نمونه های آن کار خیلی خوب بین بانک و ایران کیش در ETF بود. مسئولیت کار برعهده ایران کیش بود که فوق العاده خوب درخشیدند و جایگاه ما در کنار بالاترین بانک‌ها قرار گرفت و بسیارفراترازحد انتظارمان  ظاهرشدیم. این نشان داد اگرهم افزایی باشد ما می‌توانیم جایگاه و شان بانک تجارت را به عموم مردم نشان دهیم.

احمدی گفت: کیف پول، kyc وشناسایی مشتریان و پروژه هایی دیگر در فضای کرونا و ویروسی کشور که تاکید بر حضور و استفاده از بسترهای الکترونیکی و زیر ساخت های الکترونیکی دارد از پروژه‌هایی است که با ایران کیش با جدیت دنبال می کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.