محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن شد

دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، بنا به پیشنهاد هیات‌مدیره بانک مسکن در حکمی محمود شایان را به سمت مدیر‌عامل جدید این بانک منصوب کرد.

پیش از وی ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل این بانک بود که بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. پس از درگذشت انارکی، نادرقاسمی‌ایمنی با حفظ سمت عضو هیات‌مدیره به‌عنوان سرپرست بانک مسکن معرفی شده بود که بعد از گذشت حدود سه ماه و گمانه‌زنی‌های متعدد بالاخره محمود شایان سکان هدایت بانک مسکن را در دست گرفت.

وزیر اقتصاد حکم شایان را براساس ماده 35 دستورالعمل الزامات ناظر بر حاکمیت شرکتی در بانک‌های دولتی موضوع مصوبه مجمع عمومی بانک‌ها صادر کرده است.

در متن این حکم خطاب به محمود شایان آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیرعامل بانک مسکن منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، در انجام ماموریت‌ها و وظایف محوله موفق و موید باشید.محمود شایان در سال 1392 به سمت مدیریت امور پشتیبانی بانک ملی منصوب شد و بعد از آن در سال 1395 به عضویت هیات‌مدیره بانک ملی ایران در آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.