رونمایی از کیف پول الکترونیکی مشترک پست بانک ایران و اپلیکیشن گپ

مراسم رونمایی از کیف پول الکترونیکی مشترک پست بانک ایران و اپلیکیشن گپ با حضور دکتر بهزاد شیری نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل این بانک و مهندس جوادی رییس هیات مدیره موسسه توسعه سامانه پویش آسیا (پیام رسان گپ) به صورت رسمی در ساختمان مرکزی پست بانک ایران برگزار شد.

کیف پول الکترونیکی مشترک پست بانک ایران و اپلیکیشن گپ

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: دکتر شیری ضمن خیر مقدم و تقدیر از گسترش همکاری‌ها با موسسه توسعه سامانه پویش آسیا اظهارداشت: در راستای تاکیدات دکتر روحانی رییس جمهور و مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درخصوص ارائه خدمات الکترونیکی به مشتریان و کاهش ترددها، این بانک اقدام به انعقاد تفاهم نامه همکاری با موسسه توسعه سامانه پویش آسیا بمنظور بهره مندی از کیف پول الکترونیکی مشترک پست بانک ایران و اپلیکیشن گپ نمود.
وی هدف از این کار را سهولت در دسترسی مشتریان به انواع خدمات بانکی بصورت آنلاین و شبانه روزی و عدم تردد غیرضرور آنان به شعب و باجه های بانکی روستایی در سراسر کشور درراستای حمایت از دولت الکترونیک دانست.
شیری حمایت از اپلیکیشن های بومی را ضروری دانست و بر حمایت دستگاه های اجرایی از استارت آپ ها بمنظور رشد آنان در عرصه فناوری های روز دنیا تاکید کرد.
همچنین در این مراسم که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد فرهاد بهمنی معاون فناوری اطلاعات مدیرعامل، علیرضا واحدپور مدیر امور شعب استانها و بازاریابی و جمعی از مدیران پست بانک ایران نیز حضور داشتند.
گفتنی است: کیف پول الکترونیکی مشترک پست بانک ایران و اپلیکیشین گپ خدماتی از قبیل؛ عملیات و خدمات تراکنش کارت( واریز و برداشت)، ساتنا، پایا، انتقال داخلی و سایر عملیات خدمات بانکی را به مشتریان خود ارائه می دهد.
شایان ذکر است: مشتریان پست بانک ایران می توانند با عضویت در اپلیکیشین گپ از طریق شماره تلفن همراه خود اقدام به فعال سازی کیف پول و انتقال پول به حساب های پست بانک ایران و یا سایر حساب های خود در دیگر بانک ها اقدام نمایند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.