90 درصد خودگردان‌های بانک ملی نیاز به پول‌گذاری ندارند

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: بر اساس تازه‌ترین آمار موجود، بیش از 90 درصد دستگاه‌های خودگران، کاملا خودکفا شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مسعود خاتونی با بیان این که «خودگران» باید بتواند بدون نیاز به مراجعه متصدی، خدمات کافی به مشتریان ارائه کند، افزود: استقبال گسترده مشتریان از این دستگاه باعث شده است که میزان قابل توجهی از عملیات واریز و برداشت وجوه نقد از این طریق انجام شود.

او ادامه داد: آن طور که اطلاعات موجود در دوره زمانی اخیر نشان می دهد بیش از 90 درصد دستگاه های خودگران بانک ملی ایران نیازی به پول گذاری نداشته و این نیاز با پول گذاری مشتریان در عملیات واریز وجه نقد برآورده شده است.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با اشاره به این که اکنون حدود 900 دستگاه «خودگردان» بانک ملی ایران در کشور نصب شده است، خاطرنشان کرد: شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های عملیات بانکی حضوری در شعب باعث شد خودگردان به خوبی دیده شده و خدمات منحصر به فرد آن به مشتریان شناسانده شود.

«خودگردان» از تازه‌ترین دستاوردهای بانک ملی ایران است که علاوه بر همه خدمات معمول قابل ارائه بر روی دستگاه‌های خودپرداز، عملیات دریافت وجه نقد و واریز آنی به حساب مشتریان این بانک را نیز انجام می دهد. خدمات «خودگردان» به صورت 24 ساعته است و در هر تراکنش حداکثر 150 برگه اسکناس یا ایران چک را دریافت می‌کند.

فهرست کامل محل قرارگیری «دستگاه‌های خودگردان بانک ملی» را با کلیک بر روی دکمه زیر دریافت کنید.

جانمایی دستگاه‎‎های خودگردان بانک ملی

همچنین می‌توانید برای پیدا کردن آدرس «شعب مجهز به دستگاه خودگردان بانک ملی» اینجا را کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.