در بازدید مدیران بانک اقتصاد نوین از پرداخت نوین چه گذشت؟

در جلسه ای که از پیش از ظهر چهارشنبه 22 مرداد ماه 1399 برگزار شد، شرکت پرداخت نوین میزبان رییس، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل بانک اقتصاد نوین بود. در این نشست آقایان محمد علی ایزدی ریاست هیات مدیره، علیرضا بولگوری مدیرعامل و عضو هیات مدیره، مرتضی معیری عضو هیات مدیره، غلامحسین احمدی عضو هیات مدیره و خانم معصومه ملاصالحی مدیر شرکت‌های گروه اقتصاد نوین حضور داشتند.

در آغاز نشست وحید حجتی مدیرعامل شرکت پرداخت نوین، ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل و اعضای هیات مدیره به تشریح و بررسی عملکرد شرکت در زمان مدیریت خود پرداخت.

مدیرعامل پرداخت نوین، ضمن اشاره به رشد سود 216 درصدی شرکت نسبت به 3 ماهه نخست سال گذشته، اعلام کرد: پرداخت نوین در فصل بهار علیرغم مسائلی که به دلیل بیماری کرونا پیش آمده بود موفق شد روند صعودی خود را ادامه دهد به گونه ای که میزان رشد شرکت از روند کل صنعت پرداخت نیز بالاتر بوده است.

وی افزود: اگر چه ما به دنبال افزایش تعدادی دستگاههای خود نبودیم ولی با اجرای برنامه های مختلفی که با توجه به تجربه های پیشین و رهنمون های اعضای هیات مدیره شرکت تبیین شده بود، از جمله جمع آوری کارتخوان‌های بدون تراکنش و انتقال آن ها به محل های پرتراکنش و قرار دادن مشوق های مختلف برای انجام تراکنش بیشتر توسط پذیرندگان کم تراکنش، موفق به ارتقاء وضعیت رشد و سودآوری شرکت شده ایم.

مدیرعامل پرداخت نوین ادامه داد: ارتقای جایگاه تجاری و اجتماعی برند پرداخت نوین که با حضور در نمایشگاههای مختلف و انجام مصاحبه های تخصصی که با استفاده از ظرفیت های علمی و تجربی موجود در اعضای هیات مدیره و معاونین متعدد اتفاق افتاده است و تلاش شد از این طریق، عموم مردم بیش از پیش با نام پرداخت نوین آشنا شوند.

او افزود: بهبود و گسترش تعاملات شرکت با گروه اقتصاد نوین گام مهم دیگری بود که در ماههای اخیر برداشته شد و تلاش شد تا ارتباط خدشه دار شده با شعب و گروه اقتصاد نوین طبق توصیه های اکید مدیریت محترم عامل بانک، جناب آقای بولگوری ترمیم شود. در همین راستا گله مندی هایی که در خصوص سرویس و بروکراسی های موجود وجود داشت حل شد تا ارتباط کارآمد تری ایجاد شود.

توسعه و ارائه محصولات جدید نیز در دستور کار شرکت قرار دارد که در این خصوص 3 محصول مشخص هدف شرکت بود که مدیر عامل پرداخت نوین به معرفی آنها پرداخت.

حجتی در این رابطه گفت: بر این اساس، در این راستا تلاش کردیم بیش تر در فضای مجازی و پرداخت های اینترنتی حرکت کنیم و ابتدا سوپر اپ گروه مالی اقتصاد نوین به نسخه نهایی رسیده است و به زودی عرضه خواهد شد. هم چنین، سایتی طراحی شده با عنوان EN MALL که یک پاساژ اینترنتی بسیار بزرگ است و دیدگاه بسیار متفاوتی دارد و هر کاربر یک پلتفرم اختصاصی و یک فروشگاه مختص به خود دارد. بحث سوم نیز کارت اعتباری است که تا ابتدای هفته آینده اولین کارت اعتباری با سوییچ شرکت به بهره برداری خواهد رسید و این پروژه با فراز و نشیب هایی که داشت به حصول نتیجه بسیار نزدیک است.

مدیرعامل پرداخت نوین افزود: افزایش کیفیت محصولات، به روز رسانی نرم افزارها، کاهش مغایرت ها، افزایش سرانه تراکنش، مانیتورینگ ویژه نماینده ها، ایجاد تغییرات در چارت و سامان دهی ساختار سازمانی شرکت، از دیگر اقداماتی بود که در این مدت انجام شد.

در ادامه حجتی در خصوص وضعیت عملکردی شرکت، افزایش تراکنش ها، رشد سهم پرداخت نوین در میان شرکت های خدمات پرداخت از بهمن تا کنون را با جزییات تشریح کرد و پاسخگوی سوالات نمایندگان بانک اقتصاد نوین بود. حجتی در این بخش در خصوص نرخ رشد شرکت در ماههای اخیر که تا 2 برابر رشد صنعت بوده است، توضیح داد. در ادامه جلسه گزارش های متنوعی از جمله گزارش مقایسه ای مالی شرکت در ماههای مختلف ارائه و مورد پرسش و پاسخ قرار گرفت.

در ادامه این جلسه مهندس منصوری، رییس هیات مدیره پرداخت نوین در خصوص ایجاد تحولات نوآورانه در ارائه خدمات الکترونیک صحبت کرد و به توضیح برنامه های آتی شرکت پرداخت.

سپس بولگوری مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک اقتصاد نوین، ضمن تقدیر از گام های برداشته شده برای ایجاد همبستگی بیش تر بین بانک اقتصادنوین و شرکت پرداخت نوین در ماههای اخیر بیان کرد همکاری بیش تر بین بانک و پرداخت نوین موجب کشف ظرفیت های مختلف مشترک متعدد در اینده خواهد شد وی در ادامه ابراز امیدواری کرد کار تیمی و همکاری بیش تر در آینده سبب هم افزایی و ارتقای جایگاه پرداخت نوین در بین شرکت های خدمات پرداخت شود.

در پایان نشست ایزدی رییس هیات مدیره بانک اقتصاد نوین، ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت پرداخت نوین، از حمایت و پشتیبانی طرح های آتی شرکت خبر داد و ابراز امیدواری کرد در آینده سرعت رشد شرکت بیش از پیش گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.