مدیریت و نهاد‌سازی منسجم عامل موفقیت بیمه کوثر

مدیریت و نهاد‌سازی منسجم در بخش‌های سازمانی عامل موفقیت و پیشرفت بیمه کوثر است.

به گزارش روابط عمومی بیمه کوثر، دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران در این دیدار ضمن بیان این مطلب تصریح‌کرد: سندیکا به عنوان یک نهاد صنفی حامی بیمه‌گران و ذی‌نفعان آن‌هاست.

سیدمحمد کریمی با بیان اینکه با توسل به حضرت فاطمه زهرا (س) کارهای بزرگ و شایسته‌ای در بیمه کوثر انجام شده است، خاطرنشان‌کرد: مدیران ارشد این شرکت با شناسایی محیط بیرونی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود گام‌های بزرگی در صنعت بیمه برداشته است.

وی بهره‌مندی از مدیران با تجربه و نیروی‌انسانی جوان، چابک و متعهد را عامل پویایی این شرکت دانست و گفت: مدیران بیمه کوثر با حضور در شورای هماهنگی استان‌ها و کارگروه‌های سندیکا و نیز ارایه طرح‌ها و ایده‌های سازنده نقش موثری در افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور دارند.

دبیرکل سندیکای بیمه‌گران با بیان اینکه ایجاد معاونت فروش و درامد بیمه‌گری در بیمه کوثر ابتکاری قابل تقدیر است، افزود: شناسایی سود سرمایه‌گذاری و عملیات بیمه‌گری، پرداخت به‌موقع خسارت، شناسایی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های نیروی انسانی، و ایجاد کمیته ریسک از عملکرد‌های شاخص بیمه کوثر است.

سیدمحمد کریمی با تقدیر از فعالیت‌های بیمه کوثر در فرهنگ‌سازی و افزایش ضریب نفوذ بیمه، اظهار کرد: فرهنگ‌سازی موجب ارتقای ضریب نفوذ بیمه در کشور خواهد شد و فعالیت‌های این شرکت در عرصه توسعه فرهنگ بیمه موجب فهم بیشتر مباحث بیمه‌ای در میان مردم می‌شود ودر نهایت موجب ایجاد بسترهایی برای پیشبرد اهداف کلان صنعت شود که به سود همه فعالان صنعت و ذی‌نفعان آن‌ها خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.