توسعه استفاده از کیف پول آنلاین سیمرغ تجارت

در راستای توسعه استفاده از کیف پول آنلاین سیمرغ تجارت (سِت)، اپلیکیشن سفرهای گروهی «به همراه» به کیف پول سِت مجهز شد.

کیف پول همراه سیمرغ تجارت (سِت) با ارائه خدمات گوناگون پرداختی در قالب کیف پول آنلاین، قابلیت‌های متعددی از جمله استعلام و پرداخت بدهی طرح ترافیک، استعلام و پرداخت آنلاین عوارض آزادراهی، شارژ و استعلام موجودی کارت‌های شهروندی با استفاده از فناوری NFC، شارژ و بسته اینترنت، استعلام و پرداخت قبوض خدماتی، دریافت و پرداخت پول از طریق QR  CODE  را فراهم کرده است. از سوی دیگر توسعه استفاده از کیف پول الکترونیک یکی از برنامه‌های جدی سیمرغ تجارت در آینده نزدیک است که از طریق اتصال به سایر پذیرنده‌ها مراحل پیاده‌سازی را طی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سیمرغ تجارت، امیر مقصودلو، مدیر بخش کارت و کیف‌پول سِت این شرکت، درخصوص همکاری شرکت سیمرغ تجارت با اپلیکیشن «به همراه» گفت: پذیرش کیف پول سیمرغ تجارت (سِت) در اپلیکیشن «به همراه» علاوه بر سهولت بیشتر برای کاربران در استفاده از خدمات کیف پول آنلاین زمینه را برای توسعه استفاده از کیف پول الکترونیک بیش از گذشته فراهم خواهد کرد،  به‌گونه‌ای که پس از اپلیکیشن «به همراه» در گام‌های بعدی برای همکاری با چند شرکت آماده توافق هستیم.

لازم به ذکر است که «به همراه» سرویس هوشمند سفرهای همزمان گروهی است که نسخه جدید آن از کافه بازار در دسترس است.

مقصودلو افزود: در قسمت کیف پول این اپلیکیشن دو گزینه وجود خواهد داشت که یکی کیف پول کیپاد و دیگری کیف پول سیمرغ تجارت است و شما می‌توانید با کلیک بر روی کیف پول سیمرغ تجارت و دریافت پیامک فعالسازی به اپلیکیشن دسترسی پیدا کرده و در هنگام باز کردن اپلیکیشن موجودی کیف پول خود را نیز مشاهده کنید.

او ادامه داد: در رابطه با کیف پول آنلاین هدف ما بر این است که پرداخت‌های خُرد و زیر 50 هزار تومان را که در این طرح مد نظر است به سمت کیف پول آنلاین هدایت کنیم.

  نصب اپلیکیشن ست در گوگل پلی از مرز یک میلیون فراتر رفت

مقصودلو درباره دلایل کمتر استفاده کردن از کیف پول آنلاین نسبت به کارت‌های بانکی گفت: کیف پول آنلاین مانند یک کارت بانکی نیست که دارای سوئیچ بانکی بوده و شبکه شاپرک در مورد آن وجود داشته باشد و همه کیف پول‌ها و پذیرنده‌ها قابلیت وصل شدن به یکدیگر را داشته باشند بلکه، در کیف پول آنلاین مکانیزم به گونه‌ایست که پیش از برقراری اتصال لازم است توافقات بیزینسی و پایه‌ای در این خصوص حاصل شود که این امر علاوه بر زمان‌بر بودن نیازمند تمهیدات فنی پیچیده است.

او ادامه داد: همچنین، یکی از معضلات اصلی کیف پول آنلاین این است که شما نمی‌توانید از این طریق در همه جا تراکنش انجام داده و از همه پذیرنده‌ها خرید کنید چرا که ساختار مالی یکسان و کارمزد یکسان بین این پذیرنده‌ها وجود ندارد و پذیرنده آن را پذیرش نخواهد کرد و هم‌اکنون با معضل پذیرنده‌های فیزیکی مواجه هستیم که قابلیت پذیرش کیف پول آنلاین بر روی آنها وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.