دریافت صدها میلیون ریال جایزه در طرح «دابل‌کارت هدیه» بانک صادرات ایران

خریداران و دارندگان کارت‌های هدیه بانک صادرات ایران در صورت تعویق در خرید و حفظ موجودی آن، می‌توانند در قالب طرح «دابل کارت هدیه» با عضویت در باشگاه مشتریان این بانک، به قید قرعه از صدها میلیون ریال جوایز نقدی برخوردار شوند.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در این طرح یک ساله که قرعه‌کشی آن در چهار مرحله سه ماهه صورت خواهد گرفت، کارت‌های هدیه خریداری شده بانک صادرات ایران بسته به میزان مانده موجودی کارت و امتیازات کسب شده، در قرعه‌کشی شرکت داده شده و دارندگان آن از صدها میلیون ریال جوایز نقدی ارزشمند بهره‌مند خواهند شد.
زمان اجرای طرح به مدت ١٢ ماه و از یکم شهریورماه ١٣٩٩ تا ٣١ مردادماه سال ١٤٠٠ در چهار دوره سه ماهه برگزار می‌شود و تمامی افرادی که کارت هدیه بانک صادرات ایران را در اختیار داشته باشند، می‌توانند در این طرح شرکت کنند.
در این طرح، به ازای هر ٥٠٠ هزار ریال مانده در هر کارت هدیه، روزانه ٥٠ امتیاز به کارت تخصیص داده می‌شود و امتیازها به صورت روزشمار محاسبه و در بازه‌های زمانی سه ماهه و بر اساس مجموع امتیاز کسب شده برای هر کارت به تفکیک، قرعه‌کشی صورت می‌گیرد.
مبنای شرکت در قرعه‌کشی، امتیازی است که به صورت مجزا به هر کارت تخصیص داده می‌شود لذا امتیاز مجموع کارت‌های مربوط به یک شخص به عنوان معیار ورود به قرعه‌کشی در نظر گرفته نمی‌شود.
تمامی کارت‌هایی که در طول مدت زمان اجرای طرح، حداقل ٤٥٠٠ امتیاز کسب کنند، می‌توانند در قرعه‌کشی شرکت داده شوند.

امتیاز کارت‌هایی که در دوره‌های اول این طرح برنده نشده باشند، به امتیاز دوره جدید آنها اضافه خواهد شد، لذا افرادی که در دوره قبلی قرعه‌کشی برنده نشده‌‍‌اند در صورت نگاه‌داشت منابع در کارت هدیه ثبت شده در باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران، شانس بیشتری برای کسب جایزه خواهند داشت.

متقاضیان شرکت در این طرح لازم است پس از خرید کارت هدیه، به سایت باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران به نشانی: https://club.bsi.ir مراجعه و در طرح دابل کارت هدیه مشخصات کارت هدیه خود را ثبت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.