بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، پیشگام در شفافیت و انتشار به‌موقع و منظم صورت‌های مالی

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به‌طور منظم صورت‌های مالی خود را روی وب‌سایت بانک منتشر کرده و این اطلاعات در دسترس عموم مردم قرار دارد.

به‌گزارش روابط عمومی بانک مهر ایران، صفحه مربوط به صورت‌های مالی بانک از طریق بخش «درباره بانک»، پنجره «گزارشات و شفافیت مالی» و صفحه «استانداردهای شفافیت اطلاعات» در دسترس عموم مردم است. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی این لینک و در بخش «صورت‌های مالی و اظهار نظر حسابرس مستقل» صورت‌های مالی حسابرسی شده سال‌های گذشته از جمله سال 1398 را مطالعه کنید.

گفتنی است بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در ابتدای هر سال صورت‌های مالی حسابرسی نشده سال گذشته را روی وب‌سایت بانک منتشر کرده و پس از انجام حسابرسی نیز صورت‌های مالی حسابرسی شده را روی وب‌سایت خود منتشر می‌کند.

شفافیت مالی بانک مهر ایران و انتشار منظم اطلاعات یکی از دلایلی بود که در سال گذشته این بانک مورد توجه نهادهای بین‌المللی قرار گرفت. از جمله اینکه از سوی نشریه بنکر به‌عنوان سومین بانک برتر جهان از نظر رشد دارایی‌های منطبق بر شریعت انتخاب شد و دیگر اینکه سازمان همکاری اسلامی (OIC) جایزه نخبه اقتصادی جهان اسلام را به‌دلیل تلاش‌های قابل توجه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در ترویج بانکداری اسلامی، حمایت از توسعه تولید صنعتی، اقتصادی، اجتماعی و اشتغال‌زایی و کارآفرینی، به مدیرعامل این بانک اعطا کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.