بیت‌کوین دوباره جان گرفت

تقویت ارزش بیت‌کوین احتمال ورود این ارز به کانال 11 هزار دلار را تقویت کرد.

مقاومت بیت‌کوین در مرز روانی مهم 10 هزار دلاری در روزهای اخیر باعث افزایش تقاضا برای این ارز دیجیتالی شده است و این مساله می تواند زمینه ساز ورود بیت‌کوین به کانال 11 هزار دلاری شود. در آخرین دور از معاملات ارزهای دیجیتالی، بیت‌کوین با ثبت صعود 0.32 درصدی به 10 هزار و 754 دلار رسید.

ارزهای دیجیتالی در هفته های اخیر نوسانات زیادی را تجربه کرده‌اند و تحلیلگران نگرانی معامله‌گران از پیامدهای کرونا بر روی اقتصاد جهانی را اصلی ترین دلیل این نوسانات عنوان می‌دا‌نند. اخیرا اتحادیه اروپا اعلام کرده است وارد کار قانون‌گذاری معاملات ارزهای دیجیتالی خواهد شد و این مساله حاکی از پذیرش نقش ارزهای دیجیتالی در آینده نظام مالی جهان خواهد بود.

هر چند برخی از منابع از پیشرفت های جدید دارویی در مقابله با کرونا خبر داده‌اند،  ا این حال شمار مبتلایان به کرونا در جهان بار دیگر روندی صعودی به خود گرفته است و بسیاری از کارشناسان نگران بروز موج دوم همه گیری به صورت جهانی در پاییز هستند. تاکنون بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان جان خود را بر اثر ابتلا به کووید-19 از دست داده اند و بیم افزایش محسوس شمار قربانیان با تشدید روند فعلی وجود دارد.

البته صعود قیمت ها در بازار ارزهای دیجیتالی محدود به بیت‌کوین نبود و قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتالی دیگر افزایشی بود؛ به گونه‌ای که اتریوم با 1.01 درصد صعود به 355.89 دلار، بیت کوین کش با 5.3 درصد جهش به 226.47 دلار، لایت کوین با 0.37 درصد افزایش به 46.02 دلار،  مونرو با 4.02 درصد پیشروی به 97.79 دلار، دش با یک درصد ریزش به 68.33 دلار، زدکش با 1.14 درصد افزایش به 55.16 دلار و میکر با 2.93 درصد صعود به 482.53 دلار رسید.

  روی خوش بیت‎‌کوین به نت فلیکس
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.