پایانه‌های فروشگاهی بانک گردشگری به سوییچ “به‌پرداخت ملت”متصل شد

شرکت به‌پرداخت ملت از انعقاد قرارداد با بانک گردشگری برای اتصال پایانه‌های فروشگاهی این بانک به سوییچ پرداخت خود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی به‌پرداخت ملت، این شرکت در راستای توسعه همکاری با بانک گردشگری طی قراردادی جدید ضمن تمدید و پشتیبانی پایانه‌های فروشگاهی این بانک، همگی آن‌ها را با اتصال به سوییچ «به‌پرداخت» تحت پوشش کامل خود قرار داد.

همچنین در راستای استراتژی بازاریابی جدید بانک گردشگری به‌منظور حفظ و توسعه منابع در مجتمع‌های بزرگ تجاری و فروشگاهی کشور (مال‌ها و مگامال‌ها)، اتصال به سوییچ “به‌پرداخت ملت “که برترین شرکت پرداخت الکترونیک ایران و خاورمیانه و پانزدهمین در جهان بوده و از چهار دیتاسنتر بزرگ در کشور برخوردار است، ضمن افزایش سهم بازار ، یک مزیت رقابتی دیگر برای بانک‌ها محسوب می‌شود .

بنا بر این گزارش، شرکت «به‌پرداخت ملت» با اتخاذ استراتژی کاهش بهای تمام‌شده و افزایش سطح کیفی خدمات، در 5 ماه نخست سال جاری با سهمی معادل 50.75 درصد در مبلغ تراکنش‌ها و 46.39 درصد از بازار در تعداد تراکنش‌ها بین 12 شرکت متصل به سوییچ شاپرک، پرچمدار بلامنازع بازار پرداخت الکترونیک کارتی بوده که این جایگاه، مهم‌ترین مزیت اتصال پایانه‌های فروشگاهی بانک‌ها به سوییچ پرداخت این شرکت است .

گفتنی است؛ بانک گردشگری بنا بر آمار منتشرشده از سوی شرکت شاپرک در مردادماه امسال، به لحاظ سهم پذیرنده از کل «تعداد» تراکنش‌های ابزار پذیرش کارت‌خوان فروشگاهی سهم 0.53 درصدی و از لحاظ سهم پذیرنده از کل «مبلغ» تراکنش‌های ابزار پذیرش کارت‌خوان فروشگاهی دارای سهم 0.58 درصدی در میان بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری کشور بوده است .

  دریافت رمز دوم پویای بانک گردشگری + فیلم آموزشی و اینفوگرافیک

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید