بهره‌برداری از دستگاه تولید رول کاغذی حرارتی در شرکت تضمین گستر فن آوا

حمید رضا نائینی مدیرعامل گروه فن آوا در آئین بهره‌برداری از خط تولید رول کاغذ حرارتی شرکت تضمین گستر فن آوا از تقویت حضور هلدینگ فن آوا در زمینه واردات، تولید و تجهیز سخت افزار حوزه فاوا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا، حمیدرضا نائینی مدیرعامل گروه فن آوا در آئین بهره‌برداری از خط تولید رول کاغذ حرارتی شرکت تضمین گستر که با حضور مدیران ارشد هلدینگ فن آوا برگزار شد، ضمن اعلام این خبر افزود: رول کاغذ حرارتی، مورد نیاز دستگاه‌ها POS، صندوق‌های فروشگاهی و ATM بانکی در سراسر کشور است و تلاش در راستای تأمین نیاز صنعت پرداخت الکترونیک در این حوزه توسط گروه فن آوا به عنوان یکی از هلدینگ‌های تخصصی ITC بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: مأموریت اصلی شرکت تضمین گستر فن آوا، تامین، تولید، تعمیر و گارانتی و پشتیبانی سخت افزار حوزه ICT است و در همین راستا با توجه به لزوم جهش تولید به عنوان شعار سال 1399 و همچنین نیاز کشور به تولید رول‌ کاغذ حرارتی، تولید این محصول در شرکت تضمین گستر فن آوا آغاز شد.

نائینی ضمن تأکید بر لزوم افزایش ظرفیت خط تولید رول کاغذهای حرارتی اذعان داشت: ظرفیت سالانه تولید کاغذ حرارتی شرکت تضمین گستر فن آوا بالغ بر 10میلیون رول به ازای هر شیفت است که با توجه به نیاز بازار و با اضافه کردن شیفت‌های کاری، قابلیت ارتقاء چند برابری دارد.

 

علی رمضانی مدیرعامل تضمین گستر فن آوا نیز در این مراسم تصریح کرد: با توجه به کارایی و کیفیت بالای دستگاه‌های موجود از نظر عملیات چاپ دورنگ و برش در ابعاد مختلف و همچنین وجود بستر و بازار مناسب، شرکت تضمین گستر فن آوا در حال برنامه‌ریزی و راه‌اندازی دومین خط تولید رول کاغذهای حرارتی خود است.

وی با اشاره به وجود دانش فنی و کیفیت تجهیزات در اختیار این شرکت ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با سیستم بانکی کشور گفت: شرکت تضمین گستر فن آوا آمادگی کامل دارد تا هم در زمینه تهیه، چاپ، برش و توزیع رول‌های کاغذی حرارتی و هم در زمینه دریافت سفارشات برش و چاپ با سیستم بانکی کشور همکاری کند.

شرکت تضمین گستر فن آوا در حال حاضر اقدام به راه‌اندازی خطوط تولید آداپتور، رول کاغذ حرارتی، مودم و برخی قطعات جانبی دستگاه‌های POS کرده و علاوه بر تعمیرات کارتخوان‌های فروشگاهی، در اینده ای نزدیک، راه اندازی خط تولید پوز را در برنامه خود قرار داده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.