تحقق سود ایران کیش فراتر از بودجه پیش‌‍‌بینی شده

کیفی‌سازی شبکه پرداخت ایران کیش باعث شده است تا مشتریان بیش از گذشته از آن رضایت داشته باشند. در نیمه اول سال 99  ایران کیش شاهد دستیابی به سود 6 ماهه فراتر از بودجه پیش‌بینی شده بود.

خدامراد بزرگ چمی، عضو هیئت مدیره ایران کیش در این رابطه گفت: من تصور می کنم یکی از دلایل این موضوع پروژه‌هایی است که در سال قبل برنامه ریزی شده بود. در سال گذشته هر هفته در هیئت مدیره شاهد حداقل یک یا دو پروژه از واحد کسب و کار و پذیرندگان شرکت بودیم که معرفی می شد و پس از بحث و بررسی سود و زیان آن مورد موافقت هیئت مدیره قرار می‌گرفت البته هیئت مدیره هم با این طرح ها که در راستای رشد ایران کیش بود همراه بود.

وی افزود : یکی از موارد دیگری هم که باعث رشد ما در بحران کرونا شد، رشد و فعالیت درگاه پرداخت اینترنتی ایران کیش بود. این تمرکز بر روی درگاه پرداخت اینترنتی باعث جبران عدم حضور مردم در پای پوزهای فیزیکی شد. در بحث درگاه پرداخت اینترنتی شاهد رشد و ارتقاء رتبه ایران‌کیش هستیم هرچند که باید این روند با سرعت بیشتری تداوم بیابد. با توجه به این موارد شاهد هستیم که امروز حتی علی رغم بحران کرونا رشد قابل قبولی داریم.

بزرگ چمی گفت : در حال حاضر تصور می کنم  یکی از مزیت‌های کنونی ایران کیش کیفی‌سازی شبکه پرداخت است. این اقدام ایران کیش باعث شده است تا مشتریان ایران کیش بیش از گذشته از آن رضایت داشته باشند. مزیت دوم اما ارائه برخی محصولات این شرکت در آینده است، از سویی دیگر عقد قراردادها با فروشگاه‌های زنجیره‌ای و البته شرکت‌های بزرگ دیگر می تواند نوید بخش روزهای خوب برای ایران کیش باشد .

عضو هیئت مدیره ایران کیش ادامه داد: قطعا با پروژه‌های جدیدی که برای شرکت ترسیم شده است، من چشم اندازخیلی خوبی را می بینم و به پروژه های جدید ایران کیش بسیار امیدوارم. همه این کارها نیز با درایت جناب طبری به عنوان مدیرعامل شرکت و تلاش شبانه روزی معاونین، مدیران و سایر همکاران در شرکت رخ داده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.