پیشتازی تاپ در تجهیز تاکسی‌های تهران به سیستم پرداخت با QR

احمد جعفری، مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان گفت: در راستای برنامه‌ها و سیاست‌های تعیین شده این شرکت در حوزه ارائه سرویس خدمات پرداخت مبتنی بر QR، تجارت الکترونیک پارسیان تا کنون موفق گردیده بسیاری از پذیرندگان را به شبکه پذیرندگی خود با قابلیت پرداخت با کدپرداز اضافه نماید.

جعفری گفت: باتوجه به نیاز روز جامعه و در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا این شرکت جهت توسعه و تجهیز بستر کدپرداز (QR) برای صنوف مختلف از جمله نانوایی‌ها، رستوران‌ها، شهرداری‌ها، دانشگاه‌ها، سازمان‌های قبوض و خدماتی، حمل و نقل شهری و بین شهری، جایگاه سوخت و … آمادگی خود را اعلام می‌دارد.

وی افزود پیرو همکاری نزدیک بین شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و شهرداری تهران هم اکنون 10 پایانه اصلی تاکسیرانی در پایتخت نظیر پارک سوار آزادی، میدان صنعت، فلکه دوم صادقیه، متروی ارم سبز و ….  به سیستم پرداخت از طریق QR مجهز شده اند که این روند رو به افزایش می‌باشد. همچنین ناوگان تاکسیرانی و آژانس های کرایه استان‌های خوزستان، بوشهر، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، ایلام، زنجان، کهگیلویه، سیستان و بلوچستان به این سرویس مجهز شده است.

مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان فرهنگ‌سازی در زمینه پرداخت های بدون کارت را نیز در شرایط فعلی مهم دانست و گفت: این شرکت برنامه ریزی های لازم را در این خصوص انجام داده و در دست اقدام دارد.

به گفته وی راه اندازی پرداخت مبتنی بر QR در حال حاضر در استان‌های مختلف از طریق 50 نمایندگی فعال این شرکت امکانپذیر می‌باشد.

پیشتازی تاپ در تجهیز تاکسی‌های تهران به سیستم پرداخت با QR

جعفری در پایان در مورد آینده شیوه پرداخت‌های غیر تماسی گفت: تکنولوژی، به خصوص در عرصه فناوری اطلاعات و سیستم‌های پرداخت به سرعت درحال پیشرفت می‌باشد.و این مسیر منتظر ما نخواهد ماند که ما خود را با آن تطبیق دهیم، بدین لحاظ شرکت های فعال در این حوزه می بایست با این مسیر و همگام با تکنولوژی‌های روز دنیا حرکت کنند و خود را ارتقا دهند. با توجه به ضریب نفوذ بسیار بالای تلفن همراه هوشمند و ابزارهای مرتبط با آن (Gadget)  این مسأله بسیار حائز اهمیت می‌باشد که راهکارهای مبتنی بر تلفن همراه ارائه شود.

هموطنان عزیز برای استفاده از خدمات کدپرداز می‌توانند نسبت به نصب اپلیکیشن تاپ از طریق وب سایت www.top.ir یا ارسال عدد 1 به 300071 اقدام نموده و سپس با مراجعه به منوی کدپرداز نسبت به انجام پرداخت‌های مورد نیاز خود به سهولت و امنیت کامل  اقدام نمایند.

مرکز ارتباط با مشتریان شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با شماره 2318 بصورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات مشتریان و متقاضیان برای استفاده از این سرویس نوین می باشد.

گفتنی است شرکت تجارت الکترونیک پارسیان  ابتدای اسفند ماه سال 98  سرویس پرداخت مبتنی بر QR را با نام کدپرداز رونمایی کرد.

1 نظر
  1. مهدی می گوید

    PSP حاکمیتی همه چیزو میخواد و استارتاپ ها هم این بین باید له بشن متاسفانه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.